16 nowych seriali, które zobaczymy w styczniu

"Sex Education" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"The Passage" – 14 stycznia w USA

Nowy serial telewizji FOX, oparty na trylogii Justina Cronina. Fabuła skupiać się będzie na losach agenta federalnego Brada Wolgasta (Mark-Paul Gosselaar, "Pitch"), który chroni małą dziewczynkę o imieniu Amy (Saniyya Sidney, "American Horror Story"), poddaną przez rząd testom nowego wirusa. Zgodnie z oficjalnym opisem, wirus "może albo wyleczyć wszystkie choroby, albo spowodować upadek gatunku ludzkiego" – i nietrudno zgadnąć, co się stanie. W książkach epidemia przypomina coś na kształt wampirzej zarazy.

Twórcy obiecują, że "The Passage" będzie serialem, w którym akcję napędzać będą interesujące postacie. Oprócz wymienionej dwójki w obsadzie znajdują się Vincent Piazza ("Boardwalk Empire"), Brianne Howey ("The Exorcist"), Jamie McShane ("Bloodline"), Caroline Chikezie ("The Shannara Chronicles") i Emmanuelle Chriqui ("Entourage"). Serial pisze Elizabeth Heldens ("Friday Night Lights"), a producentami są także Ridley Scott i Matt Reeves.

Co ciekawe, FOX kupił prawa do "The Passage" jeszcze przed publikacją książek. Początkowo miała to być seria filmów w stylu "Zmierzchu", ostatecznie jednak postawiono na serial.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA