31 serialowych powrotów, które zobaczymy w styczniu

"Brooklyn 9-9" (Fot. FOX)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Od "Serii niefortunnych zdarzeń i "Luthera", poprzez nowego "Detektywa" i 2. sezon "Punishera", aż po finałową "Unbreakable Kimmy Schmidt". W styczniu 2019 będzie co oglądać – przekonajcie się sami!

"Seria niefortunnych zdarzeń" (sezon 3) – 1 stycznia na Netfliksie

Na wypadek gdybyście jeszcze nie zauważyli: składający się z siedmiu odcinków finałowy sezon "Serii niefortunnych zdarzeń" już jest dostępny w serwisie Netflix. To adaptacja czterech ostatnich książek z serii Lemony'ego Snicketa: "Zjezdnego zbocza", "Groźnej groty", "Przedostatniej pułapki" i "Końca końców".

Wioletka (Malina Weissman), Klaus (Louis Hynes) i Słoneczko Baudelaire (Presley Smith) odkrywają kolejne tajemnice organizacji, która od zawsze była częścią ich życia, jednocześnie walcząc z podstępnym Olafem. Ostatni sezon jest pełen akcji – dzieciaki więcej działają i swoim zachowaniem nie przypominają już w niczym ofiar.

Przed premierą zapowiadano, że 3. sezon będzie najbardziej emocjonalny ze wszystkich, a zakończenie – wierne książkowemu oryginałowi, choć nieco bardziej rozszerzone.

- Kiedy zobaczycie "Koniec końców", pomyślicie, że to coś, co Daniel [Handler] od zawsze miał na myśli, choć wcale nie miał. To zamyka historię w tak mocny sposób, że możecie pomyśleć, iż wpadliśmy na to na początku 1. sezonu – mówił Barry Sonnenfeld, showrunner serialu.

Jeśli jeszcze nie zauważyliście, że serial wrócił – odpalajcie Netfliksa jak najszybciej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA