16 nowych seriali, które zobaczymy w styczniu

"Sex Education" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

"Roswell, New Mexico" – 16 stycznia na HBO GO

"Roswell, New Mexico" – w polskiej wersji HBO "Roswell w Nowym Meksyku" – to reboot emitowanego w latach 1999-2002 serialu "Roswell", w którego obsadzie byli m.in. Shiri Appleby, Nick Wechsler, Emilie de Ravin i Katherine Heigl. Choć produkcja miała tylko trzy sezony, stała się kultowa i do dziś jest wzorem, jak należy robić młodzieżowe science fiction.

W nowej wersji śledzić będziemy losy Liz Ortecho (Jeanine Mason, "Chirurdzy"), badaczki biomedycznej i zarazem córki nieudokumentowanych imigrantów, która wraca do rodzinnego miasteczka, Roswell w Nowym Meksyku. Tam odkrywa szokującą prawdę o swoim chłopaku z liceum: Max (Nathan Parsons, "The Originals") tak naprawdę jest kosmitą. Dziewczyna postanawia mu pomóc w odkrywaniu przeszłości.

Akcja serialu będzie dziać się w pobliżu amerykańsko-meksykańskiej granicy i oprócz kosmitów twórcy obiecują odniesienia do współczesnych tematów społecznych, przede wszystkim imigracji.

W obsadzie oprócz wymienionej dwójki znajdują się Lily Cowles ("BrainDead") jako Isobel, kosmitka udająca człowieka; Michael Vlamis ("New Girl") jako Michael, kosmita desperacko marzący o ucieczce z naszej planety; Tyler Blackburn ("Pretty Little Liars") jako Alex Manes, weteran wojskowy, który kocha drugiego mężczyznę i nie chce spełniać oczekiwań ojca; Michael Trevino ("The Vampire Diaries") jako Kyle, syn szeryfa; Heather Hemmens ("Hellcats") jako Maria, przyjaciółka Liz; oraz Karan Oberoi ("Counterpart") jako Noah, mąż Isobel. Główną scenarzystką jest Carina Adly MacKenzie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA