Khal Drogo i jego khaleesi znów razem! Emilia Clarke i Jason Momoa na oscarowej gali – zobaczcie zdjęcia

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Księżycu mojego życia. Moje słońce i gwiazdy. Pamiętacie, jak wspaniali byli khal Drogo i Daenerys razem? No to przeżyjmy to jeszcze raz – dzięki Oscarom.

Khala Drogo nie ma z nami od końcówki 1. sezonu "Gry o tron", zaś Daenerys Targaryen zdążyła w międzyczasie zwrócić uwagę najpierw na Daario Naharisa (Michiel Huisman), a ostatnio na Jona Snowa (Kit Harrington). Nie ma jednak wątpliwości, kto był i pozostaje jej słońcem i gwiazdami. Emilia Clarke i Jason Momoa zagrali fantastyczną parę, o czym lubią co jakiś czas fanom przypominać.

Emilia Clarke i Jason Momoa na Oscarach

Najnowsze spotkanie miało miejsce w niedzielę podczas oscarowej gali. Momoa i Clarke zrobili sobie kilka pamiątkowych zdjęć, które fani mogą oglądać na jego Instagramie. "Jestem z ciebie taki dumny. Kocham cię całym sercem. Aloha. Drogo" – napisał Momoa.

Ponieważ przed nami już finałowy sezon, takich spotkań ekipy "Gry o tron" szykuje się więcej. Będzie wśród nich też jedno oficjalne – program Conana O'Briena z udziałem całej obsady, w tym także Seana Beana, który został nagrany w zeszłym roku w Belfaście. Ma on zostać dołączony do wydania "Gry o tron" na DVD, już po emisji finału serialu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Me and my QUEENS

Post udostępniony przez Jason Momoa (@prideofgypsies)

Gra o tron sezon 8 – kiedy premiera?

Finałowy sezon "Gry o tron" wystartuje w HBO Polska 15 kwietnia i będzie składać się z 6 odcinków, które mają dorównywać pod względem rozmachu filmom kinowym. Wśród zapowiadanych atrakcji znajduje się m.in. największa bitwa w serialu, której nakręcenie zajęło 55 dni.

Przy okazji Oscarów pojawił się nowy teaser seriali HBO, w tym także "Gry o tron", w którym Arya Stark po raz pierwszy widzi smoka.

REKLAMA