Piloty, cz. 3: Jakie seriale zamawia FOX?

Logo stacji FOX

Logo stacji FOX

Mnóstwo zapowiadających się mniej lub bardziej ciekawie komedii, dramat prawniczy, seriale szpiegowskie. Co szykuje telewizja FOX na kolejny sezon?

Przedstawialiśmy już piloty zamówione przez ABC i piloty zamówione przez CBS. Pora na telewizję FOX, która najwyraźniej chce mieć więcej komedii. Paradoksalnie jednak to nieliczne piloty dramatów zapowiadają się dobrze.

"Ben Fox is My Manny": Komedia o samotnej matce, której w wychowywaniu córki (Maggie Jones) pomaga bezrobotny brat, Ben. Serial Dany Fox opiera się na wydarzeniach z życia samej autorki.

"El Jefe": Komedia o nadzianym facecie po 30-tce, którego ojciec i macocha wyrzucają z domu. Ponieważ nie ma się gdzie podziać, zamieszkuje z rodziną swojej sprzątaczki. Główną rolę zagra znany z "Weroniki Mars" Ryan Hansen.

"Guilty": Dramat prawniczy Marca Guggenheima i Grega Berlantiego. Głównym bohaterem będzie William "Billy" Remz, doskonały prawnik, który nie ma w zwyczaju kierować się moralnością. Po tym jak fałszywie go skazano za oszustwo, zabiera się za rozwiązywanie spraw, których wcześniej rozwiązywać nie mógł, i jednocześnie przygotowuje zemstę na tych, którzy go wrobili. Remza zagra Cuba Gooding Jr., który dostał Oscara za film "Jerry Maguire". W serialu zobaczymy też gwiazdę "Californication" Evę Amurri Martino w roli pani adwokat.

"Let It Go": Komedia o małżeństwie, ich najlepszej przyjaciółce i jej siostrze, którzy próbują manipulować zasadami społecznymi. Główną rolę męską zagra Zachary Levi, który w tym roku zakończył swoją przygodę z "Chuckiem". Twórcą serialu jest DJ Nash ("Traffic Light").

"Like Father": Komedia Billa Lawrence'a, twórcy "Hożych doktorów", opowiadająca o relacjach ojciec – syn. Serial ma być oparty na własnych doświadczeniach Lawrence'a.

"Little Brother": Komedia o byłej gwieździe rocka Timie (John Stamos z "Pełnej chaty"), który razem z żoną Katie (Gillian Vigman) prowadzi sklep muzyczny. Główny bohater dowiaduje się, że ma przyrodniego brata, który okazuje się skazańcem (w tej roli T.J. Miller).

"Living Loaded": Komedia Roba McElhenneya, twórcy "It's Always Sunny in Philadelphia", oparta na książce Dana Dunna pod tym samym tytułem. Serial ma opowiadać o blogerze, który robi karierę radiową.

"Must Hire": Komedia o dyrektorze firmy, któremu obce są wszelkie wygłupy. Kiedy zatrudnia swojego ojca, odkrywa, że jest on biurowym klaunem, przez którego nie da się spokojnie pracować.

"Prodigy Bully": Komedia Johna Wellsa i Mike'a O'Malleya o genialnym chłopcu, który używa swojej inteligencji, żeby dostawać to, na co ma ochotę.

"Rebounding": Komedia Steve'a Levitana ("Modern Family") opowiadać ma o mężczyźnie, który po śmierci narzeczonej stara się powrócić do normalnego życia. Koledzy zaciągają go do drużyny baseballowej. W serialu zagra Hayes MacArthur.

"The Asset": Dramat szpiegowski autorstwa Josha Friedmana. Serial opowiadać ma o agentce CIA, pracującej w biurze w Nowym Jorku. Produkcja ma kojarzyć się trochę z "Covert Affairs" i "Alias".

"The Goodwin Games": Komedia Cartera Baysa i Craiga Thomasa (twórcy "How I Met Your Mother") o trójce rodzeństwa, która zmuszona jest odnowić kontakty po śmierci ojca (zapisał im fortunę, pod warunkiem że zaczną ze sobą rozmawiać). W głównych rolach wystąpią Becki Newton i Scott Foley.

"Working Class Hero": Pilot serialu animowanego od współtwórcy "American Dad", Mike'a Barkera. Serial będzie opowiadać o świecie, w którym superbohaterowie są kiepsko opłacanymi urzędnikami. Głównego bohatera zagra Patton Oswalt.

Niezatytułowany projekt Karyn Usher: Serial szpiegowski, którego główną bohaterką będzie Jane Forsythe (w tej roli Saxon Sharbino),14-letnia córka agenta CIA, która straciła ojca. "Przypadkiem" spotka zbuntowanego agenta, który zostanie jej przybranym tatą i jednocześnie wprowadzi ją w świat szpiegów.

Niezatytułowany projekt Kevina Williamsona: Thriller opowiadający o seryjnym mordercy Joe Carrollu (znany z "Rzymu" James Puferoy), który jest naprawdę mocnym przeciwnikiem. Ucieka z więzienia, by przy pomocy nowych technologii tworzyć kult seryjnych morderców. Na jego tropie będzie emerytowany agent FBI (Kevin Bacon). Byłą żonę Carrolla zagra Natalie Zea, którą dobrze znają fani "Justified".

Niezatytułowany projekt Josha Bermana i Roberta Wrighta: Dramat o młodej pani kardiochirurg, Grace Delvin, która ma problem z długiem u chicagowskiej mafii. Główną rolę dostała znana z "My Boys", "Harry’s Law" i "Dextera" Jordana Spiro.

Niezatytułowany projekt Mindy Kaling: Komedia gwiazdy "The Office", Mindy Kaling, opowiadać ma o ginekolożce w stylu Bridget Jones, która zmaga się z różnymi problemami w życiu prywatnym i zawodowym.

REKLAMA