17 serialowych nowości, które pojawią się w marcu

"The Act" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Hanna – 29 marca na Amazon Prime Video

Serialowa wersja filmowego thrillera z 2011 roku w reżyserii Joe Wrighta. W filmie Saoirse Ronan grała dziewczynę wychowywaną przez ojca, byłego agenta, w mroźnych lasach Finlandii i szkoloną na zabójczynię. W serialu rolę Ronan przejmie Esme Creed-Miles, a Finlandię zastąpi Polska (jak to wygląda w praktyce, mogliśmy już zobaczyć w pilocie, wypuszczonym na 24 godziny po finale Super Bowl).

Filmowy duet Eric Bana i Cate Blanchett zastąpią w serialu Mireille Enos i Joel Kinnaman z "The Killing". Kinnaman zagra ojca głównej bohaterki, który trenuje ją w lasach już nie fińskich, a polskich. Z kolei Enos stanie tym razem po przeciwnej stronie dawnego serialowego partnera jako bezwzględna agentka CIA, której długo skrywana przeszłość może wyjść na jaw wraz z pojawieniem się Hanny i jej ojca.

W międzynarodowej obsadzie znalazła się także Joanna Kulig. Za reżyserię pilota "Hanny" odpowiada Sarah Adina Smith ("Legion", "Room 104"). Współtwórca filmu i scenarzysta serialu David Farr zapowiada wyjątkowe połączenie thrillera ze spiskiem w tle oraz poruszającego dramatu rodzinnego i historii o dojrzewaniu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13