Seksowny to mało powiedziane! Nowa sesja KJ Apy z "Riverdale" powala na kolana

"Riverdale" (Fot. CW)

Widok Archiego Andrewsa z "Riverdale" bez koszulki robi wrażenie, zwłaszcza gdy mówimy o 3. sezonie serialu, do którego KJ Apa musiał nieco przypakować. Przed wami nowa sesja zdjęciowa aktora.

Pamiętacie jedno z pierwszych zdjęć promujących 3. sezon "Riverdale"? Widok KJ Apy, czyli serialowego Archiego Andrewsa bez koszulki robił niemałe wrażenie. Aktor musiał spędzić trochę czasu na siłowni i ringu bokserskim.

Tego od KJ wymagała fabuła serialu. Archie na początku nowego sezonu przebywał w poprawczaku, gdzie brał udział w nielegalnych walkach więźniów. Swoje umiejętności wykorzystuje również będąc już na wolności, czego doskonały przykład widzieliśmy w ostatnim odcinku serialu.

Archie z Riverdale w seksownej sesji – KJ Apa bez koszulki

Teraz aktor wziął udział w nowej sesji zdjęciowej wykonanej przez Damona Bakera. Pierwsza dobra wiadomość, szczególnie dla żeńskiego grona fanów KJ Apy, jest taka, że aktor na ani jednym zdjęciu nie ma koszulki. Druga, być może jeszcze lepsza, to ta zapowiadająca prężące się mięśnia aktora. Klimatu fotografiom dodaje również czarno-biała kolorystyka.

Klikając w strzałkę po prawej stronie, będziecie mogli zobaczyć kolejne gorące zdjęcia aktora:

Wyświetl ten post na Instagramie.

@damon_baker inspired me today.

Post udostępniony przez KJ Apa (@kjapa)

Nie możemy obiecać, że w kolejnych odcinkach serialu dane wam będzie podziwiać te piękne widoki. Za to na 21 marca zaplanowany jest musicalowy odcinek serialu, w którym na pewno zobaczymy śpiewającego rudzielca.

Nowe odcinki Riverdale co czwartek na Netfliksie

REKLAMA