Nasz top 10: Najlepsze seriale lutego 2019 roku

"Russian Doll" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

4. Na wylocie (awans z 5. miejsca)

"Crashing" (Fot. HBO)

"Crashing" (Fot. HBO)

Krok po kroku wspina się "Na wylocie" w naszym rankingu, lądując tym razem tuż za podium. I bynajmniej nie jest to miejsce niezasłużone, bo serial Pete'a Holmesa przeżywa aktualnie bez wątpienia najlepszy okres w swojej krótkiej historii, co tydzień częstując nas kapitalnym odcinkami.

Luty spina się nam dodatkowo ładną klamrą, bo zaczynaliśmy go jeszcze w okresie swoistego miesiąca miodowego Pete'a i Kat (Madeleine Wise), gdy wspólne wyprawy do sex shopu i rozmowy motywacyjne z Rayem Romano wskazywały na to, że nasz bohater trafił w końcu na partnerkę idealną. Minęły jednak trzy tygodnie i sytuacja zmieniła się o 180 stopni, podobnie jak Kat, odsłaniająca swoje znacznie gorsze oblicze i urządzająca pokazy szalonej zazdrości oraz awantury na środku ulicy.

Nie żeby nas to jakoś szczególnie dziwiło, w końcu znając szczęście Pete'a, można się było domyślić, że to wszystko wygląda aż nazbyt idealnie. No ale przynajmniej ma Holmes mnóstwo nowych doświadczeń, nawet jeśli niektóre mogą mu się śnić po nocach jako koszmary. Zawsze coś, prawda?

Znacznie bardziej zadowolona z rozwoju wypadków może być Ali (Jamie Lee), która najpierw brutalnie uświadomiła Jasona (Dov Davidoff), że czasy się zmieniły, a potem zaliczyła brawurowy debiut ekranowy u Setha Meyersa. I najwyraźniej wciąż nie pozbyła się uczuć względem Pete'a, więc kto wie - może jednak czeka nas jakiś happy end? [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA