Sabrina na mrocznej ścieżce. Zobaczcie zwiastun 2. części "Chilling Adventures of Sabrina"

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Jeszcze mroczniejsza i bardziej niebezpieczna. Zobaczcie, jak prezentuje się nastoletnia czarownica w zwiastunie 2. części "Chilling Adventures of Sabrina".

Jeśli już nie możecie doczekać się 2. części, czyli kolejnych odcinków 1. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina", Netflix ma dla was idealny prezent w postaci ociekającego krwią nowego zwiastunu. I już po krótkim trailerze jasno widać, że spełniają się obietnice twórcy serialu Roberto Aguirre-Sacasa, który zapowiadał 2. część jako "trochę bardziej seksowną i straszną".

Chilling Adventures of Sabrina – zwiastun 2. części

"Czuję, że stąpam po mrocznej ścieżce" – wyjawia Sabrina (Kiernan Shipka) w zwiastunie "Chilling Adventures of Sabrina" i ciężko jej odmówić racji, kiedy już z taką zwinnością radzi sobie z najbardziej niebezpiecznymi odmianami czarnej magii. Naładowany akcją zwiastun zapowiada kolejny rozdział w życiu nastoletniej czarownicy, która pod koniec poprzedniej odsłony serialu zdecydowała się przyjąć czarny chrzest.

Jak już wcześniej zapowiedział Netflix w oficjalnym opisie 2. części "Chilling Adventures of Sabrina" bohaterka będzie starała się dociec prawdy o swoim pochodzeniu, jednocześnie próbując pogodzić swoją mroczniejszą stronę z relacjami ze śmiertelnymi przyjaciółmi. Na dodatek Sabrina znajdzie się w środku trójkąta miłosnego, próbując wybrać między czarnoksiężnikiem Nicholasem Scratchem (Gavin Leatherwood) a śmiertelnikiem Harveyem Kinkle (Ross Lynch).

Kiedy wraca Chilling Adventures of Sabrina?

9 nowych odcinków "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się na Netfliksie już 5 kwietnia.