"Chilling Adventures of Sabrina" szykuje musicalowy finał sezonu. Twórca opowiada o nowych odcinkach

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Jak zakończyć 1. sezon horroru o nastolatce władającej czarną magią? "Chilling Adventures of Sabrina" proponuje wielki numer musicalowy.

Twórca "Chilling Adventures of Sabrina" Roberto Aguirre-Sacasa nie ukrywa się ze swoją miłością do musicali, co pokazał już wcześniej w "Riverdale", gdy licealiści wystawiali "Carrie" na szkolnej scenie. I choć w "Sabrinie" (przynajmniej na razie) nie powinniśmy się spodziewać pełnego odcinka musicalowego, twórca zdradził, że 2. część 1. sezonu zakończy się wielkim występem muzycznym.

Musical w Chilling Adventures of Sabrina

Roberto Aguire-Sacassa i obsada "Chilling Adventures of Sabrina" wzięli udział w panelu promocyjnym serialu, podczas którego opowiedzieli więcej o nadchodzących odcinkach horroru Netfliksa oraz o jego musicalowym finale:

– Mamy wspaniały występ musicalowy w ostatnim odcinku. Pragnąłem zrobić coś takiego od samego początku. Jednego z ostatnich dni planu zdjęciowego pojechałem do Vancouver i właśnie wtedy kręcili ten duży numer. Byłem wtedy tak dumny z obsady i ekipy jak nigdy wcześniej. Wszyscy zebrali się, aby wystąpić w tej ogromnej scenie. Jestem tym bardzo podekscytowany – mówił Aguirre-Sacasa.

Czym dokładnie będzie finałowy występ w ostatnim odcinku 1. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina", twórca nie chciał zdradzić. Zapewnił jednak, że wezmą w nim udział wszyscy, którzy akurat występowali z nim na panelu, czyli Kiernan Shipka (Sabrina), Lucy Davis (ciotka Hilda), Miranda Otto (ciotka Zelda), Michelle Gomez (Madame Satan), Chance Perdomo (Ambrose) i Jaz Sinclair (Ros).

Co w 2. części Chilling Adventures of Sabrina?

Już wcześniej słyszeliśmy, że nowe odcinki "Chilling Adventures of Sabrina" mają być "trochę bardziej straszne i seksowne" i najnowszy zwiastun zdecydowanie to potwierdza. Opowiadając o swojej roli w nadchodzących odcinkach Kiernan Shipka przyznała, że "jest podekscytowana tym, że ludzie będą mogli zobaczyć, jak potężna i niesamowita potrafi być młoda kobieta".

A co nowego u innych Spellmanów? Lucy Davis obiecała, że "Hilda pokaże kompletnie inną stronę, o której nie wiedziała, że istnieje". Z kolei Miranda Otto zapowiedziała "dużą emocjonalną podróż" dla Zeldy. Chance Perdomo dodał, że nowe odcinki będą dla Ambrose'a mroczniejsze, ale nie mniej seksowne "z licznymi orgiami i tym podobnymi".

A jak zapowiada Michelle Gomez, na finał 2. części "Chilling Adventures of Sabrina" powinniśmy czekać nie tylko ze względu na nadchodzący występ muzyczny, ale i bardzo zaskakujący zwrot akcji. "Kiedy przeczytałam finał sezonu, krzyknęłam w szoku, gdyż dzieje się tam coś, czego kompletnie się nie spodziewałam" – mówi aktorka.

Chilling Adventures of Sabrina wraca na Netfliksa 5 kwietnia