19 serialowych powrotów, które zobaczymy w kwietniu

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

1 2 3 4 5 6 7 8

8. sezon "Gry o tron" i jeszcze 18 serialowych powrotów. Mamy pierwszą część rozkładu jazdy na kwiecień, a w nim m.in. "Chilling Adventures of Sabrina", "Obsesja Eve" oraz "Veep" i "Barry".

"Barry" (sezon 2) – 1 kwietnia w HBO i HBO GO

"Barry" od dziś zaprasza na "zabójczy drugi akt", w którym tytułowy płatny zabójca (Bill Hader) dalej stara się uwolnić od swojej przeszłości na scenie teatralnej, a przeszłość znowu wraca do niego jak w błędnym kole. Powrócą także Sarah Goldberg jako Sally, Anthony Corrigan jako NoHo Hank i Henry Winkler w roli Gene'a Cousineau.

Jak dowiadujemy się ze zwiastuna, Gene nie wie, co się stało z detektyw Moss (Paula Newsome) i wciąż ma nadzieję ją odnaleźć. Tymczasem Barry liczy na to, że jego sekret z końca 1. sezonu prędko nie wyjdzie na jaw. Chociaż zdaje się być w szczęśliwym w związku z Sally, dalej szlifuje swoje aktorskie umiejętności i próbuje swoich sił jako sprzedawca w sklepie z odzieżą sportową, przestępczy świat wciąż nie chce go całkowicie opuścić.

NoHo Hank zdaje się radzić sobie świetnie, no może poza tym, że chętnie zlikwidowałby parę osób stojących mu na przeszkodzie w interesach. Ale od czego ma się płatnego zabójcę takiego jak Barry za przyjaciela? Skoro już o (dawnych) przyjaciołach mowa, to zwiastun gwarantuje, że w 2. sezonie zobaczymy ponownie Fuchesa (Stephen Root). Czy tym razem nowy krąg przyjaciół Barry'ego dowie się w końcu o jego przeszłości?

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA