"After Life" dostało 2. sezon. Kiedy ponownie zobaczymy Ricky'ego Gervaisa na Netfliksie?

"After Life" (Fot. Netflix)

0

"After Life" ujęło nas swoją szczerością i na szczęście nie tylko nas. Serial Ricky'ego Gervaisa wróci z 2. sezonem – wiemy, ile będzie odcinków i kiedy je zobaczymy.

Zaledwie kilka dni temu Ricky Gervais – scenarzysta, reżyser i odtwórca głównej roli w "After Life" – zdradził, że już pisze 2. sezon serialu, a dziś mamy oficjalne zamówienie na kolejne odcinki.

After Life sezon 2 – pierwsze szczegóły

Netflix ogłosił, że nietypowa brytyjska komedia dostanie kontynuację. 2. sezon serialu, w którym Ricky Gervais gra Tony'ego, wdowca rozpaczającego po śmierci żony, będzie liczyć 6 odcinków, podobnie jak pierwszy. Zobaczymy go w 2020 roku.

– Przez całe życie nie widziałem takich reakcji. To czyste szaleństwo, ale bardzo sympatyczne. Tylko teraz muszę się postarać, żeby 2. sezon był jeszcze lepszy, więc pewnie będę musiał pracować więcej niż zwykle. Dość wkurzające – zareagował w swoim stylu Gervais.

W osobnym oświadczeniu "After Life" komplementuje Ted Sarandos z Netfliksa, który napisał, że bardzo się cieszy, mogąc ogłosić zamówienie na 2. sezon dla serialu, który wywołał łzy śmiechu i wzruszenia na całym świecie.

W ostatnich tygodniach Netflix zamówił kolejne sezony "The Umbrella Academy", "The Order", a także "Nawiedzonego domu na wzgórzu". Do tytułów, których losy są w tym momencie niepewne, należy natomiast "Russian Doll", nasz numer 1 na liście najlepszych seriali lutego.

After Life możecie oglądać na Netfliksie