Zwiastun 4. sezonu "Lucyfera" zapowiada diabelski trójkąt miłosny! Czy Ewa polubi się z Chloe?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Już jest zwiastun 4. sezonu "Lucyfera", ocalonego przez Netflix, a w nim pierwsza kusicielka świata – Ewa, ksiądz ogarnięty obsesją i Chloe, która musi pogodzić się z prawdą o swoim partnerze.

Netflix właśnie wypuścił zwiastun 4. sezonu "Lucyfera", a w nim roi się od scen przypominających diabelski trójkąt miłosny o następujących wierzchołkach – Lucek (Tom Ellis) , Chloe (Lauren German) i Ewa (Inbar Lavi), czyli nowa postać w serialu.

Lucyfer sezon 4 – nowe postaci w zwiastunie serialu

Atmosfera wokół "Lucyfera" jeszcze nigdy nie była tak gorąca jak teraz, a wszystko za sprawą ocalenia i rozebrania Diabła przez Netflix. Jednak to nie długo zapowiadane pośladki głównego bohatera widzimy w zwiastunie serialu, a Lucka w otoczeniu Chloe, która ciągle nie może poradzić sobie z prawdą o swoim partnerze oraz Ewy, pierwszej kusicielki na świecie, która przybyła do przybytku rozpusty pana Morningstara. Czy ma szansę go uwieść?

– Lucyfer jest aktualnie w momencie emocjonalnej bezradności, nie żeby kiedykolwiek to przyznał. I wówczas pojawia się Eva, która przypomina mu o tym, jakim człowiekiem – albo Diabłem – był kiedyś. Nigdy o nim nie zapomniała i wciąż go kocha – pisaliśmy wcześniej.

Ewa nie będzie jedyną nową twarzą w nadchodzącej części serialu, w zwiastunie widzimy także Grahama McTravisha, który wystąpi jako ogarnięty obsesją ojciec Kinley.

– Ojciec Kinley ma rachunki do wyrównania. Ma obsesję na punkcie pewnego proroctwa mającego związek z Diabłem chodzącym po Ziemi i znajdującym pierwszą miłość, a kiedy to się wydarzy, zło ma opanować świat. I naprawdę głęboko w to wierzy – powiedział Ellis.

W tym całym trailerowym zamieszaniu zabrakło pośladków i klaty Tom Ellisa, ale Lucka bez szlafroka widzieliśmy już w teaserze serialu. Teraz pora na promocję fabułą, a nie ciałem.

Lucyfer sezon 4 – premiera 8 maja na Netfliksie