Wiemy, kiedy "Legion" wraca z finałowym sezonem! FX ogłasza daty powrotów swoich seriali

"Legion" (Fot. FX)

Dan Stevens powróci na serialowe ekrany jako Legion już w czerwcu. Stacja FX ogłosiła też, kiedy zobaczymy nowe sezony seriali "Baskets" i "Snowfall".

Ostatni rozdział "Legionu", obiecywany przez twórcę serialu Noaha Hawleya jako domknięcie zaplanowanej historii zacznie swoją emisję w USA już 24 czerwca.

Hawley już wcześniej powiedział, że fakt, iż "Legion" kończy się właśnie w tym miejscu (i już teraz) jest naturalną konsekwencją historii, jaką zdecydował się opowiadać. Twórca dodał, że była to "słodko-gorzka decyzja, ale historia nie ma znaczenia bez swojego zakończenia".

Legion, Baskets, Snowfall – kiedy powroty?

Czerwiec szykuje się na szczególnie obfity w serialowe perełki miesiąc dla FX, jako że poza "Legionem" do stacji wracają z nowymi sezonami także inne hity platformy. Jak już wcześniej podawaliśmy, 2. sezon "Pose" wróci na nowojorskie parkiety w rytm "Vogue" Madonny już 11 czerwca. Z kolei dwa dni później swój 4. sezon rozpocznie komedia z Zachiem Galifiakanisem i Louiem Andersonem "Baskets".

W lipcu natomiast możemy spodziewać się premiery 3. sezonu "Snowfall". Twórca serialu i nominowany do Oscara za "Boyz n the Hood" John Singleton zmarł 29 kwietnia po doznaniu udaru mózgu, ale produkcja dramatu o epidemii cracku w Los Angeles w latach 80. nie została przerwana i zdjęcia do nowych odcinków są kontynuowane bez niego.

REKLAMA