Czy Ross i Rachel z "Przyjaciół" nadal są razem? Jennifer Aniston ma bardzo zdecydowaną odpowiedź

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

0

Czy gdyby "Przyjaciele" wrócili, Ross i Rachel wciąż byliby razem, czy raczej mieliby kolejną przerwę? Jennifer Aniston dobrze wie, jak powinny potoczyć się losy jej bohaterki.

Aktorzy z serialu "Przyjaciele" już się przyzwyczaili, że 15 lat po finale nadal muszą odpowiadać na pytania, czy planują jeszcze pojawić się na ekranie w swoich kultowych rolach. Jennifer Aniston jest w stanie sobie wyobrazić taki powrót, natomiast zdecydowane "nie" mówi Marta Kauffman, twórczyni sitcomu.

Przyjaciele – czy Ross i Rachel wciąż są razem?

Na razie więc o powrocie nie ma mowy, ale zawsze możemy zapytać, co by było gdyby. Dokładnie to miało miejsce w programie "The Today Show", gdzie Aniston została zapytana, czy jej postać, Rachel Green, i Ross Geller grany przez Davida Schwimmera dali radę przetrwać te wszystkie lata jako para.

Odpowiedź aktorki była krótka: "Tak. Zdecydowanie!". Następnie Aniston próbowała rozgryźć, ile lat miałaby ich córka, Emma. "Emma jest dorosła. Jest na studiach? Jeszcze nie. Szkoła średnia? Tak. Jest w szkole średniej. Powiedzmy, że w gimnazjum" – powiedziała aktorka.

Dokładnej rzecz biorąc, Emma urodziła się w 2002 roku, co oznacza, że miałaby 17 lat i byłaby teraz w liceum. No chyba że z jakiegoś powodu by zaszalała i rzuciła szkołę średnią.

Pytanie o powrót "Przyjaciół" też niedawno pojawiło się ponownie przy okazji występu Aniston w "The Ellen DeGeneres Show", gdzie aktorka promowała swój nowy film "The Murder Mystery". Odtwórczyni roli Rachel zapewniła, że nie miałaby nic przeciwko zagraniu jej raz jeszcze.

– Ja bym to zrobiła. Dziewczyny by to zrobiły i chłopcy też by to zrobili, jestem tego pewna. Wszystko się może zdarzyć – powiedziała Aniston.

Brzmi to bardziej zdecydowanie niż którekolwiek z wcześniejszych deklaracji, więc kto wie, może dowiemy się, czy Ross i Rachel faktycznie są jeszcze razem.

Przyjaciele dostępni są na Netfliksie