Ile odcinków będzie miał 5. sezon "Lucyfera"? Twórcy podają pierwsze informacje o finałowej serii

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Po cudownym wskrzeszeniu "Lucyfera" przez Netfliksa, fani znów muszą szykować się na pożegnanie z serialem. Twórczyni podała, ile odcinków zobaczymy w finałowym sezonie.

Choć po migracji z FOX-a na Netfliksa "Lucyfer" wrócił z okrojonym i zaledwie 10-odcinkowym sezonie, na brak atrakcji ze strony serialowego diabła nie można było narzekać. 4. sezon chwaliliśmy w redakcyjnym zestawieniu hitów, a wy również nagrodziliście go wysoką pozycją w majowym rankingu najlepszych seriali. Nie będzie więc rozczarowaniem fakt, że w finałowym sezonie zobaczymy dokładnie taką samą liczbę odcinków.

Lucyfer – finałowy sezon z 10 odcinkami

O tym, że 5. sezon "Lucyfera" będzie składał się z 10 odcinków poinformowała na Twitterze współtwórczyni serialu Ildy Moldrovich, obiecując, że każda sekunda finałowej serii będzie się liczyła.

Lucyfer – o czym będzie 5. sezon?

W rozmowie z TVLine, twórcy wyjawili także, że sekwencję otwierającą sezon 5. znali "dosłownie od momentu, kiedy zaczęli sezon 4." Już wcześniej Joe Henderson obiecywał, że pierwsza scena to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadliśmy".

Moldrovich dodała także, że twórcy mają w zanadrzu jeszcze jedną "bardzo fajną zabawkę, z którą będą mogli pograć" i wiedzą już, że będzie dla sezonu 5. przewodnim elementem. Czym jest owa "zabawka" dowiemy się dopiero, kiedy Netflix zaprezentuje finałowy sezon "Lucyfera" na swojej platformie, czyli prawdopodobnie w przyszłym roku.

Jeśli natomiast nadal nie możecie pogodzić się z faktem, że serial nie doczeka się kolejnych serii, możecie podpisać petycję domagającą się kontynuacji "Lucyfera".

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA