Kirsten Dunst, lata 90. i wielki przekręt – zwiastun "On Becoming a God in Central Florida"

"On Becoming a God in Central Florida" (Fot. Showtime)

0

"On Becoming a God in Central Florida" to czarna komedia, w której Kirsten Dunst będzie wspinać się po szczeblach piramidy finansowej, która zrujnowała jej rodzinę. Zobaczcie zwiastun.

"On Becoming a God in Central Florida" przeszło bardzo długą drogę, zanim znalazło drogę na ekran. O serialu z Kirsten Dunst w roli głównej po raz pierwszy usłyszeliśmy w styczniu 2017 roku, kiedy to dostał zamówienie od telewizji AMC. W czerwcu 2018 roku przejęło go YouTube.

Ostatecznie odnalazł się rok później w telewizji Showtime, która wypuściła pierwszy teaser i podała datę premiery: 25 sierpnia.

On Becoming a God in Central Florida – zwiastun

"On Becoming a God in Central Florida" to historia dziejąca się w latach 90. na Florydzie. Kirsten Dunst zagra Krystal Stubbs, kobietę, która pracuje w parku wodnym i zarazem robi co się da, żeby znaleźć się na szczycie Founders American Merchandise, piramidy finansowej, która wcześniej zrujnowała jej rodzinę.

W obsadzie są także Théodore Pellerin ("The OA"), Beth Ditto, Mel Rodriguez ("The Last Man on Earth") i Ted Levine ("Ray Donovan"). Scenariusz piszą Robert Funke i Matt Lutsky, showrunnerką jest Esta Spalding ("Masters of Sex"), a wśród producentów znajdują się George Clooney i Grant Heslov ("Paragraf 22").

1. sezon "On Becoming a God in Central Florida" będzie liczyć 9 odcinków.

On Becoming a God in Central Florida – premiera 25 sierpnia