25 serialowych premier, które zobaczymy w lipcu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Pearson (nowość USA Network) – 17 lipca w USA

Spin-off "Suits" z Giną Torres w roli głównej. Nowy serial podąża za Jessicą Pearson do Chicago, gdzie bohaterka wkracza do brudnego świata lokalnej polityki. Serial ma kontynuować historię Jessiki, którą "Suits" zapowiedziało już w finale 7. sezonu. Aaron Korsh powiedział, że to będzie inna historia, dlatego raczej nie powinniśmy spodziewać się wizyt ze "Suits", przynajmniej nie na początku.

– Spin-off jest osobnym serialem. Jest jednocześnie połączony, ale też kompletnie różny od "Suits" i czuję, że powinien najpierw dobrze określić swój charakter, świat i bohaterów, zanim zaczniemy myśleć o sprowadzeniu innych głównych postaci do tego serialu. Ale czy może pojawi się niespodzianka albo dwie w trakcie 1. sezonu "Pearson" w postaci jakiejś małej interakcji? Zawsze jest taka możliwość – mówił Korsh w rozmowie z Deadline.

Poza Giną Torres w serialu pojawią się Bethany Joy Lenz ("Colony"), Morgan Spector ("Homeland"), Isabel Arraiza ("The Oath"), Chantel Riley ("Wynnona Earp"), Eli Goree ("Ballers") oraz Simon Kassianides ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12