Panowie z "Breaking Bad" wrzucili kolejne tajemnicze zdjęcie. Co takiego zbliża się wielkimi krokami?

"Breaking Bad" (Fot. AMC)

0

Były dwa osiołki, teraz przyszedł czas na Waltera i Jessego. Czy nowe zdjęcie, którym podzielili się Aaron Paul i Bryan Cranston, to kadr z filmu "Breaking Bad"?

Coś się zbliża wielkimi krokami i prawdopodobnie jest to film "Breaking Bad". Tydzień temu Aaron Paul i Bryan Cranston wrzucili zdjęcie dwóch osiołków (ewentualnie mułów) z podpisem "Soon", dziś mamy bardziej ludzki obrazek.

Powrót Breaking Bad? Kolejne tajemnicze zdjęcie

Dokładniej rzecz biorąc, na zdjęciu, które znów zostało wrzucone o tej samej porze i z identycznym opisem ("Even sooner"), mamy niezapomniany duet z serialu "Breaking Bad" w trochę innej scenerii niż pamiętamy. To musi być zapowiedź filmowego powrotu, pytanie brzmi, czy powinniśmy spodziewać się w nim... zmartwychwstania?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Even sooner

Post udostępniony przez Bryan Cranston (@bryancranston)

Breaking Bad – o czym będzie filmowy sequel?

Plotki o filmie ze świata "Breaking Bad" krążą od jesieni, kiedy to gazeta "Albuquerque Journal" dotarła do informacji, że w Nowym Meksyku powstaje projekt oznaczony jako "Greenbriar". Zgodnie z krótkim opisem, w filmie będziemy oglądać "ucieczkę uprowadzonego mężczyzny i jego drogę do wolności". Wydaje się to pasować do Jessego Pinkmana (Aaron Paul), co jednak nie zostało na razie potwierdzone.

Nie potwierdzono także informacji o obsadzie ani tego, czy Bryan Cranston pojawi się w filmie. Pytany o powrót "Breaking Bad", aktor stosował różnego rodzaju uniki. Miejmy na dzieję, że rzeczywiście "wkrótce" sprawa się wyjaśni.

Breaking Bad jest dostępne na Netfliksie