Betty Gilpin wykonuje nietypową wersję "Oops... I Did It Again!" i prezentuje nowy klip z 3. sezonu "GLOW"

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Jeśli jeszcze nie jesteście fanami występów Betty Gilpin w programach talk-show, za chwilę będziecie. Zobaczcie, jak gwiazda "GLOW" wykonuje hit Britney Spears na dwa głosy.

Betty Gilpin, czyli ostatnio Debbie z "GLOW", słynie z udzielania cudownie dziwnych wywiadów. Oto kolejny, zawierający historię z Comic-Conu i jeszcze dwa bonusy: nietypowy występ wokalny oraz klip z 3. sezonu serialu Netfliksa.

Betty Gilpin z GLOW śpiewa Oops...I Did It Again!

Betty Gilpin w programie "The Tonight Show" wykonała hicior Britney Spears, który uwielbiała w czasach gimnazjum. Ale nie tak zwyczajnie, tylko na dwa głosy – Elli Fitzgerald i Louisa Armstronga. Prawie jak "Baby It's Cold Outside".

Zanim jednak zaczęła śpiewać, opowiedziała o swoim doświadczeniu z Comic-Conem. Panel "GLOW" odbył się w Hali H, mieszczącej 7 tysięcy ludzi i wypełnionej po brzegi. Ale bynajmniej nikt tam nie przyszedł dla "GLOW" – to byli fani Marvela, którzy postanowili pojawić się wcześniej, żeby mieć miejsce w sali. W efekcie było bardzo niezręcznie i nie, nikt nie przebrał się za Liberty Belle.

Kolejny świetny występ Gilpin znajdziecie tutaj – aktorka opowiada o tym, czym najczęściej różnią się role kobiece od męskich. Kobiety dostają zwykle do grania "chlipiące cycki", podczas gdy faceci mogą wcielać się w "seksownych geniuszy". "GLOW" jest jednym z tych seriali, które działają na innych zasadach, dlatego odtwórczyni roli Debbie tak się cieszyła z tej roli.

A może jesteście ciekawi, jak Betty Gilpin została wyleczona przez czarownicę? Da się zrobić, bo przydarzyło jej się w życiu i to.

GLOW – kiedy premiera 3. sezonu?

3. sezon "GLOW", w którym Debbie, Ruth i reszta ekipy będą próbować robić karierę w Las Vegas, pojawi się na Netfliksie 9 sierpnia. Pełny zwiastun znajdziecie tutaj.

REKLAMA