22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

The Affair (sezon 5) – 26 sierpnia w HBO GO

W finałowej serii "The Affair" czeka nas przeskok czasowy. Główna oś fabuły będzie skupiać się wokół dorosłej Joanie (Anna Paquin, "Czysta krew"), córki Alison i Cole'a, która wraca do zniszczonego przez zmiany klimatyczne Montauk z zamiarem dotarcia do prawdy na temat śmierci swojej matki. W tej sposób fabuła ma zatoczyć pełne koło. My już wiemy, że Alison (Ruth Wilson) zginęła z ręki Bena (Ramón Rodríguez), a w świecie serialu prawdopodobnie wciąż wierzą, że to było samobójstwo.

Zgodnie z oficjalnym opisem, 5. sezon "The Affair" pokaże skutki przerażających zdarzeń z finału 4. sezonu i to, jak bohaterowie radzą sobie z konsekwencjami swoich wyborów. Wszyscy uświadomią sobie, że aby naprawdę zmienić przyszłość, najpierw muszą stawić czoła przeszłości. Finałowy sezon ma opowiadać o tym, jak wszystko na koniec naprawdę się rozpada, ale jednocześnie kiełkują ziarna zmian.

Helen (Maura Tierney) rozpocznie sezon uwikłana w odurzający nowy romans z niejakim Sashą Mann (Claes Bang, czyli Drakula z nowego serialu BBC), charyzmatycznym gwiazdorem filmowym, który oferuje jej wszystko, czego jej brakowało. Noah (Dominic West) raz jeszcze musi przełknąć dumę i zazdrość i zaopiekować się rodziną. A kiedy już wydaje się, że sprawy się ustabilizowały, przypadkowe spotkanie z kimś z przeszłości wszystko zmienia w życiu obojga.

Oprócz Westa, Tierney i Paquin w stałej obsadzie 5. sezonu znajdują się Julia Goldani Telles i Jadon Sand jako Whitney i Trevor, dzieci Hollowayów, a także Sanaa Lathan w roli Janelle. Gościnnie pojawi się Jennifer Jason Leigh w roli, której szczegółów nie zdradzono, i Lyriq Bent ("She's Gotta Have It") jako mąż Joanie i ojciec ich dwóch córeczek. Powróci także Russell Hornsby jako Carl Gatewood.

Nie spodziewajcie się natomiast powrotów Ruth Wilson, Joshui Jacksona (Cole) i Cataliny Sandino Moreno (Luisa).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA