22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Terror: Dzień hańby – 15 sierpnia w AMC Polska

2. sezon "Terroru", antologii telewizji AMC, opowiadającej różne historie, które łączy to, że są utrzymane w klimacie horroru. "Terror: Dzień hańby" zabierze nas do czasów II wojny światowej, by pokazać amerykańskie obozy internowania dla osób japońskiego pochodzenia. Nowe odcinki mają obfitować w zjawiska paranormalne, a akcja będzie skupiać się wokół niespodziewanych śmierci, które dotykają japońsko-amerykańską społeczność, oraz podróży młodego człowieka mającej na celu zrozumienie i zwalczenie odpowiedzialnego za to widma.

Co to oznacza w praktyce? Po pierwsze, historię, którą będzie dało się odnieść do naszych czasów i tego, jak współczesne rządy traktują imigrantów. Po drugie, klimatyczną podróż w głąb japońskich wierzeń, mitów i obyczajów, które okazują się żywe także w nowym kraju.

Główną rolę – Chestera Nakayamę, syna japońskich emigrantów, pragnącego wstąpić do amerykańskiego wojska – gra Derek Mio. W serialu pojawią się również m.in. Kiki Sukezane ("Westworld"), Cristina Rodlo ("Too Old to Die Young"), Shingo Usami ("Unbroken"), Naoko Mori ("Everest"), Miki Ishikawa ("9-1-1") i George Takei, który pamięta takie obozy z dzieciństwa, w roli byłego kapitana statku rybackiego i nestora lokalnej społeczności.

Showrunnerem 2. sezonu "Terroru" jest Alexander Woo, a jednym z producentów wykonawczych Max Borenstein.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA