22 serialowe premiery, które zobaczymy w sierpniu

"Carnival Row" (Fot. Amazon Prime Video)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Przybysze (nowość) – 21 sierpnia w HBO

Pierwsza norweska produkcja HBO to to satyryczny serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, kiedy to dochodzi do serii niewytłumaczalnych zdarzeń. Z oceanu zaczynają wyłaniać się ludzie z przeszłości. Każdy z nich przybywa z innego okresu historii: epoki kamienia, ery wikingów, końca XIX wieku. Nikt nie rozumie jak to możliwe, a ludzie z przeszłości nie pamiętają, jak przenieśli się w czasie. Jedno jest pewne – przybywa ich coraz więcej i nie ma dla nich drogi powrotu.

Kilka lat później Alfhildr (Krista Kosonen) z ery wikingów zaczyna pracować z wypalonym zawodowo detektywem Larsem Haalandem (Nicolai Cleve Broch) w ramach policyjnego programu integracji. Podczas śledztwa w sprawie morderstwa przybysza z przeszłości natrafiają na trop szeroko zakrojonego spisku, który może wyjaśnić przyczynę masowej migracji ludzi z innych epok.

Pomysłodawcami i autorami scenariusza serialu są Anne Bjørnstad i Eilif Skodvin ("Lilyhammer"). Reżyserem jest norweski filmowiec Jens Lien ("Jonny Vang").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA