"Nowa" rodzina królewska z 3. sezonu "The Crown" wygląda świetnie na zdjęciach "Entertainment Weekly"

Fot. Entertainment Weekly

Odliczacie dni do powrotu "The Crown"? Sesja zdjęciowa z udziałem nowej obsady sprawi, że jeszcze bardziej nie będziecie mogli doczekać się 3. sezonu.

Po prawie dwóch latach przerwy "The Crown" wróci na Netfliksa 17 listopada z nowymi odcinkami i całkiem nową obsadą. Na główne trio aktorów, czyli Olivię Colman jako Elżbietę II, Tobiasa Menziesa jako księcia Filipa oraz Helenę Bonham Carter w roli księżnicznki Małgorzaty mieliśmy już okazję zerknąć. Pojawili się oni na pierwszych zdjęciach zaprezentowanych przez Netfliksa, w tym obowiązkowym portrecie z nadwornymi corgi.

Magazyn "Entertainment Weekly" sprawił głównym aktorom prawdziwie królewską sesję, a przy okazji rzucił światło na kolejnych członków obsady.

The Crown sezon 3 – nowa obsada serialu Netfliksa

Zgodnie z zapowiedziami nowa odsłona "The Crown" ma pokazać okres od 1964 roku do połowy lat 70. i odtworzyć na ekranie m.in. dojście do władzy premiera Harolda Wilsona, dekolonizację Afryki i Karaibów oraz cofnąć się do lądowania na Księżycu.

Na najnowszym zdjęciu z 3. sezonu najważniejsi członkowie rodziny królewskiej zebrali się na pogrzebie Edwarda VIII w 1972 roku. Wśród gości obok Elżbiety, Filipa i Małgorzaty są dorosła już księżniczka Anna (Erin Doherty), królowa matka (Marion Bailey) oraz lord Mountbatten (Charles Dance).

the crown sezon 3 zdjęcia

Nowy sezon "The Crown" ma poświęcić także więcej miejsca Karolowi (Josh O'Connor), który zyskał większe zainteresowanie mediów po tym, jak w 1969 roku został księciem Walii. 3. sezon ma opowiedzieć o jego relacji z Camillą Shand (Emerald Fennell), zanim jeszcze poznał księżną Dianę, która na ekranie pojawi się dopiero w 4. sezonie.

the crown sezon 3 zdjęcia

The Crown sezon 3 – zdjęcia z Entertainment Weekly

W rozmowie z EW twórca serialu, Peter Morgan, został zapytany już o potencjalną kolejną obsadę, która grałaby rodzinę królewską w finałowych sezonach. W szczególności padło pytanie o najbardziej oczywistą kandydatkę do roli Elżbiety, czyli Helen Mirren, która za występ w "Królowej" napisanej przez Morgana została uhonorowana Oscarem.

Twórca odpowiedział, że nie dyskutował jeszcze na ten temat z aktorką, ale wie, że ona "uwielbia serial". Spekulacje na temat kolejnej obsady "The Crown" muszą jednak na razie ustąpić ekscytacji związanej z pojawieniem się nowych gwiazd w szeregach serialu. A po tak znakomitej sesji z ich udziałem z jeszcze większą niecierpliwością odliczamy dni do 17 listopada, kiedy to cały 3. sezon zadebiutuje na Netfliksie.

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

the crown sezon 3 zdjęcia

REKLAMA