"Żmijowisko" już jesienią w Canal+. Zobaczcie zwiastun serialu na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza

"Żmijowisko" (Fot. Jarosław Sosiński/Canal+)

0

"Cholernie nieprzyjemna historia" i zarazem idealna propozycja dla fanów polskich seriali kryminalnych. Zobaczcie, jak prezentuje się "Żmijowisko" od reżysera "Belfra".

Canal+ w swoim najnowszym kryminale wraca na Mazury i choć za kamerą ponownie stoi reżyser "Belfra" Łukasz Palkowski, to "Żmijowisko" zapowiada się na zupełnie inną produkcję. Stacja prezentowała już wcześniej klip z planu oraz scenę z serialu, a teraz w końcu dostajemy pierwszy zwiastun adaptacji powieści Wojciecha Chmielarza.

Żmijowisko – zwiastun polskiego serialu Canal+

"Cholernie nieprzyjemna historia" – takimi słowami Cezary Pazura zapowiada tragiczną tajemnicę w sercu "Żmijowiska". I sądząc po krótkim klipie, fani mrocznych produkcji i kryminałów wszelkiej maści, nie będą zawiedzeni tegoroczną propozycją na jesień od Canal+.

Główną rolę w "Żmijowisku" ma zagrać Paweł Domagała, a na ekranie pojawią się obok niego także m.in.: Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Davina Reeves-Ciara, Szymon Piotr Warszawski, Małgorzata Klara, Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Żmijowisko – o czym będzie serial Canal+?

Zgodnie z oficjalnym opisem Canal+, serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska Żmijowisko. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć.

Żmijowisko serial Canal+

Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania. W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń.

Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która prowadzi do tragedii.

Żmijowisko zadebiutuje w Canal+ tej jesieni