Najbardziej oczekiwane serialowe powroty jesieni 2019

Fot. AMC/Adult Swim/Netflix

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

2. The Good Place (sezon 4) – premiera 27 września na Netfliksie

"The Good Place" to kolejny serial, który w tym telewizyjnym sezonie zakończy swój żywot i już możemy powiedzieć, że to właśnie jego będzie nam najbardziej brakować. Nieważne nawet, jak skończy się szalona przygoda Eleanor, Chidiego, Tahani, Jasona, Michaela i Janet, na samą myśl o coraz bliższym rozstaniu z tą ekipą mamy ochotę się rozpłakać. Chociaż znając ich i tak to zrobimy, ale prędzej będą to łzy ze śmiechu.

Przeplatane rzecz jasna podziwem dla geniuszu Michaela Schura i pozostałych twórców, bo nie wątpimy, że ci zaplanowali na 4. sezon coś absolutnie wyjątkowego. Oczywiście nawet nie próbujemy zgadywać, co to takiego i jakie dokładnie twisty czekają naszych ulubionych śmiertelników, demona i Janet tym razem, ale raczej nie zaryzykujemy wiele, stwierdzając, że będzie ich sporo. Zwłaszcza że bohaterowie staną przed kolejną próbą udowodnienia, że ludzie mogą się zmienić, przy okazji starając się uniknąć wiecznego potępienia.

Gra idzie zatem o dużą stawkę i można się spodziewać, że poza mnóstwem okazji do śmiechu będzie też masa wzruszeń, filozoficznych zagwozdek, stawiania wszystkiego na głowie i emocjonalnych ciosów. W tych celować zaś powinni Eleanor i Chidi, przeznaczeni sobie, choć on tego nie pamięta – czy może być lepszy punkt wyjścia dla poruszającej historii? Jeśli tak, to trudno nam go sobie w tym momencie wyobrazić. Dajcie już ten sezon i niech to będzie najzabawniejsze i najpiękniejsze 14 odcinków, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA