Jak powinni zakończyć się "Chirurdzy"? Ellen Pompeo ma pomysł, który uszczęśliwi fanów

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

0

Kiedy kończy się bardzo popularny serial, uszczęśliwienie każdego fana z osobna wydaje się niemożliwe. Ale Ellen Pompeo ma pomysł na finał "Chirurgów", który wielu widzom by się spodobał.

"Chirurdzy" ostatnio rozpoczęli 16. sezon, w którym życie Meredith Grey (Ellen Pompeo) posypało się na wszystkich frontach, po tym co zrobiła w finale poprzedniej serii. I na tym nie koniec. Medyczny tasiemiec Shondy Rhimes będzie jeszcze emitowany, choć ze starej obsady mało kto już został.

Ellen Pompeo ma pomysł na finał serialu Chirurdzy

Jak zakończyć serial, który trwa kilkanaście lat albo i więcej? Ellen Pompeo podczas rozmowy z Jamesem Cordenem w "The Late Late Show" przyznała, że to trudna sprawa. Ale jest coś, co jej zdaniem ucieszyłoby fanów (i ją też): powrót oryginalnej obsady do Grey Sloan Memorial w finale serialu. Według niej to byłby naprawdę "niesamowity dzień, ale to prawdopodobnie się nie zdarzy". Czemu? No cóż, "Chirurdzy" zabili po drodze wielu swoich bohaterów.

Aktorka powiedziała, że finał serialu to naprawdę ważna sprawa, bo ludzie będą to długo pamiętać.

– Zakończenie i finałowy odcinek znaczy bardzo dużo. (...) I fani nigdy nie będą zadowoleni, niezależnie od wszystkiego. "Rodzina Soprano", "Gra o tron". Ludzie są wkurzeni, nieważne, co zrobisz. Także jest bardzo duża presja związana z finałowym odcinkiem – wyjaśniła Pompeo.

Chirurdzy – ile jeszcze będzie sezonów?

Dobra i zarazem zła wiadomość jest taka, że "Chirurdzy" prędko się nie skończą. Serial ma zamówienie na 17. sezon, a Ellen Pompeo oczywiście powróci w głównej roli. Podczas TCA press tour w sierpniu Karey Burke, szefowa telewizji ABC ds. rozrywki, powiedziała, że chciałaby, aby "Chirurdzy" będą emitowani jeszcze przez lata – ewentualnie dopóki Shonda Rhimes i Ellen Pompeo będą chciały to robić.

– Kochamy je. One są tak głęboką częścią tego, czym jest ABC, jak nikt inny i z pewnością to będzie zależeć od nich, czy będą chcieć kontynuować serial, czy nie. Ja mam nadzieję, że będę to oglądać z moimi wnukami – powiedziała Burke.

A to oznacza, że jest za wcześnie, aby się zastanawiać, jak skończą się "Chirurdzy" i czy ktoś, kogo w serialu już dawno nie ma, może wrócić w finale.