"Rick i Morty" jak "Stranger Things" – zobaczcie wideo z tytułami odcinków 4. sezonu

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

"Stranger Things" udowodniło już, że można zrobić szum wokół tytułów odcinków. Teraz w ślady netfliksowego blockbustera idzie "Rick i Morty". Jakie odcinki zobaczymy w 4. sezonie?

"Rick i Morty" wracają w listopadzie z 4. sezonem i jest to wręcz definicja wyczekiwanego powrotu. Serial miał dwuletnią przerwę w emisji, ale więcej takich ma nie być. Telewizja Adult Swim zamówiła nie jeden sezon czy dwa, a dokładnie 70 odcinków, które prawdopodobnie będą rozbite na 10-odcinkowe sezony.

Rick i Morty sezon 4 – znamy tytuły odcinków

Tej jesieni zobaczymy pierwszą połowę 4. sezonu, która będzie składać się z pięciu odcinków: "Edge of Tomorty: Rick, Die, Rickpeat", "The Old Man and the Seat", "One Crew Over the Crewcoo’s Morty", "Claw and Hoarder: Special Ricktim’s Morty", "Rattlestar Ricklactica". Wideo ujawniające ich tytuły jest zainspirowane tym klipem zapowiadającym 3. sezon "Stranger Things".

Nie wiemy, czy będą jeszcze jakieś inspiracje "Stranger Things" w "Ricku i Mortym", wiemy za to, z jakimi dziełami (pop)kultury będą mieć związek kolejne odcinki: "Edge of Tomorror", "Stary człowiek i morze", "Lot nad kukułczym gniazdem", "Prawo i porządek", "Battlestar Galactica".

4. sezon "Ricka i Morty'ego" ma już pełny zwiastun, w którym oprócz tytułowego duetu pojawiają się m.in. Summer, siostra Morty'ego, nasz dawno niewidziany znajomy Mr. Poopybutthole oraz kosmita Gloatie, którego gra Taika Waititi. W obsadzie gościnnej znajdują się również Paul Giamatti, Sam Neil i Kathleen Turner.

Rick i Morty sezon 4 – premiera w USA 10 listopada