Zobaczcie wpadki z trzech sezonów "Stranger Things". Tańczący Demogorgon, problem z babcią i inne atrakcje!

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Czy David Harbour ma jakiś problem z babcią? Netflix udostępnił aż trzy klipy z wpadkami z planu serialu Stranger Things – po jednym na sezon!

6 listopada jest szczególnym dniem dla fanów "Stranger Things". Właśnie tego dnia w 1983 roku zaginął Will Byers, a mieszkańcy Hawkins rozpoczęli dziwną przygodę z Drugą Stroną. Z okazji tego święta Netflix zrobił niespodziankę dla fanów i wypuścił aż trzy filmiki z wpadkami aktorów z planu.

Stranger Things – wpadki z planu trzech sezonów

Pierwszy klip zaczyna się od Davida Harboura spadającego z łóżka z przekleństwem na ustach, a potem jest tylko lepiej. Mamy tańce (Demogorgon też potrafi!), bieganie, psujące się rekwizyty, nauczyciela, który nie wie, czego uczy dzieci, a także interesujący wypadek z furgonetką.

Wpadki z 2. sezonu "Stranger Things" obejmują kolejne tańce, aktorów zapominających, co mają mówić, jak również tradycyjną walkę człowieka z rekwizytami. Rowery już dawno nie były tak nieposłuszne!

W klipie nr 3 mamy Millie Bobby Brown i Sadie Sink śpiewająco podające się za ketchup i musztardę, Noaha Schnappa, który, w przeciwieństwie do odgrywanego przez siebie Willa, myśli o dziewczynach, a także Davida Harboura, który z jakiegoś powodu ma duży problem z wypowiedzeniem słowa "babcia".

Na kolejny sezon "Stranger Things" będzie trzeba jeszcze poczekać, bo ekipa wejdzie na plan w styczniu przyszłego roku, a opuści go w sierpniu. To oznacza, że nie ma szans na premierę w wakacje. Ale przygotowania do produkcji już ruszyły: wiemy, że w 4. sezonie pojawią się cztery nowe postacie, znamy też tytuł premiery.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie