Co czeka Ricka i Morty'ego w 4. sezonie? Zobaczcie odświeżoną czołówkę nowych odcinków

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

0

"Rick i Morty" wracają dosłownie za chwilę, niestety na razie tylko w USA. 4. sezon ma nową czołówkę zapowiadającą kolejne odjechane przygody nietypowego dziadka i jego wnuka.

"Rick i Morty" po raz czwarty! Jedna z najlepszych serialowych kreskówek ostatnich powraca dziś po dwuletniej przerwie, niestety na razie tylko za oceanem. Na szczęście materiały promocyjne są dostępne dla wszystkich.

Rick i Morty – nowa czołówka w 4. sezonie

Do zwiastuna 4. sezonu "Ricka i Morty'ego" oraz klipu z tytułami odcinków dołączyła nowa czołówka. Część z zaprezentowanych scen zobaczymy w 4. sezonie, a część powstała specjalnie na potrzeby czołówki (a przynajmniej tak było w poprzednich sezonach).

Są nowi kosmici, Rick na orbicie jakiejś obcej planety, zmutowana głowa Morty'ego, gigantyczny Morty wynurzający się nago pośród obcych niczym Godzilla, Rick ścigany przez dwugłową gęś, jakaś szalona przygoda z Summer i Cthulhu oraz mnóstwo innych atrakcji.

Rick i Morty sezon 4 – kiedy premiera?

4. sezon serialu, stworzonego przez Dana Harmona i Justina Roilanda, będzie liczyć 10 odcinków, ale podzielonych na dwie części. Premiera pierwszej części w USA w telewizji Adult Swim 10 listopada, czyli już dzisiaj. W tym momencie nie wiemy, kiedy nowe odcinki będą dostępne w Polsce.

Wiadomo za to, że "Rick i Morty" zostaną z nami na dłużej. Serial ma zamówienie na 70 odcinków, a twórcy nie wykluczają, że na tym się nie skończy.