Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Szaleję za tobą", "Vienna Blood" i inne premiery

"Szaleję za tobą" (Fot. Spectrum)

Co nowego w serialach? Na Netfliksie antologia "Heartstrings" od Dolly Parton i 2. sezon "Pełnego morza", na HBO GO nowy "Ray Donovan". Poza tym po 20 latach wraca sitcom "Szaleję za tobą".

Jesienny szczyt już za nami, pora na tydzień ze skromną liczbą premier. W poniedziałek rusza 7. sezon "Raya Donovana", który na bieżąco będzie pokazywać HBO GO. Potem czeka nas m.in. powrót sitcomu "Szaleję za tobą", netfliksowe "Dolly Parton's Heartstrings" oraz 2. sezon hiszpańskiego "Pełnego morza".

Vienna Blood (nowość BBC) – 18 listopada w UK

"Vienna Blood" to nowy kryminał BBC, na razie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Oparty na książkach Franka Tallisa serial opowiadać będzie o przygodach Maksa Liebermanna (Matthew Beard, "Gra tajemnic"), angielskiego lekarza, który mieszka w Wiedniu na początku XX wieku i jest uczniem Zygmunta Freuda. Max poznaje Oskara Rheinhardta (Juergen Maurer, "Vorstadtweiber"), inspektora austriackiej policji zmagającego się z dziwną sprawą, i tak zaczyna się jego nowa kariera.

Szaleję za tobą (powrót po latach) – 20 listopada w USA

"Szaleję za tobą" to kolejny sitcom z lat 90., który zaliczy powrót po dokładnie 20 latach. W nowej serii, którą pokaże w USA platforma Spectrum, powrócą Paul Reiser i Helen Hunt w roli sympatycznego nowojorskiego małżeństwa Buchmanów. Spotkamy ich tuż po tym, jak wysłali na studia nastoletnią córkę, Mabel (Abby Quinn z "Black Mirror: Arkangel"). Składający się z 12 odcinków sezon został podzielony na dwie części: pierwsza będzie wypuszczona 20 listopada, druga – 18 grudnia.

Dolly Parton's Heartstrings (nowość) – 22 listopada na Netfliksie

Największa premiera Netfliksa w tym tygodniu to "Dolly Parton's Heartstrings", serialowa antologia, która opowie osiem historii inspirowanych piosenkami Dolly Parton. W obsadzie m.in. Kathleen Turner, Delta Burke, Gerald McRaney, Ginnifer Goodwin, Julianne Hough, Kimberly Williams-Paisley, Timothy Busfield i Melissa Leo.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Ray Donovan (sezon 7) – premiera 18 listopada w HBO GO, zwiastun tutaj

· No Activity (sezon 3) – premiera 21 listopada w USA

· Smoczy Książę (sezon 3), premiera 22 listopada na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Pełne morze (sezon 2), premiera 22 listopada na Netfliksie

REKLAMA