"The Mandalorian" jako sitcom z lat 80. i spaghetti western? Czemu nie! Zobaczcie fanowskie przeróbki

"The Mandalorian" (Fot. Disney+)

0

Główny bohater "The Mandalorian" wylądował w zwiastunie spaghetti westernu, a Baby Yoda doczekał się sitcomowej czołówki. Zobaczcie świetne fanowskie przeróbki.

O tym, że najpopularniejszy serial tej galaktyki w tej samej mierze czerpie z filmowych "Gwiezdnych wojen", co i z klasycznych westernów pisaliśmy już w naszej premierowej recenzji. Ale jeden fan serialu postanowił pójść krok dalej i uczynić z "The Mandalorian" prawdziwy spaghetti western.

The Mandalorian jako spaghetti western

Znajoma czcionka, muzyka jednoznacznie kojarząca się z gatunkiem i (gwiezdny) rewolwerowiec. W skrócie – jak wyglądałby hit Disney+, gdyby stworzył go Sergio Leone. Zobaczcie sami, jak prezentuje się zwiastun "Il Mandalorian":

The Mandalorian – czołówka niczym z lat 80.

Jeśli z kolei w spaghetti westernowej wersji "The Mandalorian" zdecydowanie brakowało wam pewnego zielonego pięćdziesięciolatka i króla memów w ostatnich tygodniach, może bardziej przypadłaby wam do gustu sitcomowa wersja serialu?

W tym wydaniu "The Mandalorian" to klasyczna komedia z lat 80., z jakością wprost z kasety wideo i tytułową piosenką, która zapewnia, że "możesz na mnie polegać", co chyba idealnie opisuje relację Mando i Baby Yody:

Tymczasem szczęśliwcy z USA, Kanady, Holandii, Australii i Nowej Zelandii, czyli krajów, w których Disney+ już wystartował, mogli dzisiaj obejrzeć 5. odcinek "The Mandalorian". Kiedy doczekamy się premiery platformy w Polsce?

Wiadomo, że od 31 marca 2020 roku Disney+ dostępny będzie w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Irlandii, a także we Włoszech. Niestety daty premiery serwisu na naszym rynku nadal nie znamy.