Carrie Mathison wraca po raz ostatni. "Homeland" prezentuje pełen akcji zwiastun 8. sezonu

"Homeland" (Fot. Showtime)

Ostatnia misja Carrie Mathison zbliża się coraz większymi krokami. Zobaczcie, jak prezentuje się "Homeland" w zwiastunie 8. sezonu, w którym serial wraca do Afganistanu.

Finałowy sezon jednego z największych hitów mijającej dekady mieliśmy już obejrzeć w te wakacje, zanim telewizja Showtime nie przełożyła premiery na tegoroczną jesień. I tego terminu nie udało się dotrzymać, a premierę raz jeszcze przesunięto, tym razem na luty 2020, i teraz chyba już naprawdę możemy zacząć odliczanie do pożegnania z "Homeland".

Homeland – zwiastun 8. sezonu hitu z Claire Danes

Jeśli jednak wierzyć zwiastunowi zaprezentowanemu właśnie przez Showtime, na 8. sezon "Homeland" warto będzie czekać. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, akcja ostatniej serii będzie dziać się w Afganistanie, gdzie serial gościł wcześniej już na początku 4. sezonu.

W nowych odcinkach zobaczymy, jak Carrie (Claire Danes) próbuje dojść do siebie po miesiącach spędzonych w brutalnym rosyjskim gułagu. Tymczasem Saul (Mandy Patinkin), obecnie doradca prezydenta Warnera (Beau Bridges) ds. bezpieczeństwa, będzie próbował zwerbować ją do pomocy w negocjowaniu pokoju z talibami.

Obok duetu Danes/Patinkin, w obsadzie serialu ponownie wystąpią Maury Sterling jako Max oraz Linus Roache jako David Wellington. Numan Acar i Nimrat Kaur, pojawiający się gościnnie w 4. sezonie, będą tym razem w głównej obsadzie. Wśród nowych nabytków znajdą się także Costa Ronin oraz Hugh Dancy, który zagra doradcę nowego prezydenta USA do spraw zagranicznych.

Homeland – kiedy premiera finałowego sezonu?

"Homeland" wraca z 8. sezonem na Showtime 9 lutego 2020 roku. Nie znamy na razie polskiej daty premiery. Dostaliśmy za to pierwszy plakat ostatniej serii:

homeland sezon 8 zwiastun

REKLAMA