Jak zmieniła się Yennefer? Zobaczcie fragment odcinka "Wiedźmina" Netfliksa

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Yennefer pojawia się na bankiecie w najnowszym klipie z "Wiedźmina" i zachwyca wszystkich gości. Zobaczcie fragment nadchodzącego 1. sezonu serialu Netfliksa.

Premiera "Wiedźmina" na Netfliksie równo za dwa tygodnie, a w internecie pojawia się coraz więcej materiałów promocyjnych. Wśród nich sceny z nadchodzącego 1. sezonu, tak jak ta z udziałem młodej i dorosłej Yennefer, zaprezentowana na antenie NBC.

Wiedźmin – scena z udziałem Yennefer

W trakcie wywiadu z grającą Yennefer Anyą Chalotrą zaprezentowano fragment 3. odcinka serialu, w którym bohaterka pojawia się w Aretuzie i skupia na sobie uwagę wszystkich gości. Jak zauważył fanowski serwis Redanian Intelligence, wśród zgromadzonych są m.in.: Tissaia de Vries (MyAnna Buring), Istredd (Royce Pierreson), król Virfuril (Ben Lambert) oraz Fringilla Vigo (Mimi Ndiweni).

Skąd to zdziwienie na ich twarzach? Wszyscy widzą Yennefer po raz pierwszy już jako dorosłą czarodziejkę, zupełnie niepodobną do małej dziewczynki, jaką była w dzieciństwie i którą możemy zobaczyć na koniec klipu:


Wiedźmin – różnica między serialem a książkami

Fani "Wiedźmina" mogą spodziewać się, że w serialu dowiemy się o Yennefer więcej niż w twórczości Andrzeja Sapkowskiego, o czym wspominała już wcześniej twórczyni serialu Lauren S. Hissrich. W rozmowie z "SciFiNow" tłumaczyła, że silniejsze skupienie na Yennefer i Ciri to największa zmiana, jaką wprowadziła:

– Największa zmiana w stosunku do książek, jaką zrobiłam, jest taka, że chciałam, aby Ciri i Yennefer trochę bardziej stanęły na własnych nogach. W książkach one są przedstawiane oczami Geralta, z jego perspektywy, a dla mnie było ważne, żeby publika najpierw je poznała indywidualnie, zobaczyła, jak powstają i jakie drogi przechodzą, i dopiero wtedy obejrzała, co się dzieje, kiedy ich ścieżki się krzyżują.

Do czasu premiery "Wiedźmina" powinniśmy się spodziewać jeszcze więcej materiałów promocyjnych z udziałem Yennefer i innych bohaterów, a na razie Netflix ogłosił, kogo będziemy mogli usłyszeć w polskiej wersji dubbingowej serialu.

Wiedźmin startuje na Netfliksie 20 grudnia