Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Ty", "Opowieść wigilijna", "Foodie Love" i inne premiery

"Ty" (Fot. Netflix)

Świąteczna lista serialowych premier obejmuje m.in. "Opowieść wigilijną" Stevena Knighta, 2. sezon serialu "Ty" i hiszpański serial "Foodie Love" o romansie dwójki miłośników dobrego jedzenia.

Kolejny tydzień i kolejna krótka, ale niepozbawiona atrakcji lista premier serialowych. Podczas gdy HBO GO zaprezentuje nową "Opowieść wigilijną" i hiszpański serial romantyczny "Foodie Love", na Netfliksie pojawi się 2. sezon serialu "Ty", a także "Zagubionych w kosmosie".

Opowieść wigilijna (nowość BBC) – 24 grudnia w HBO GO

"Opowieść wigilijna" to nowy miniserial BBC, który pojawi się w Polsce w całości w Wigilię na HBO GO. Twórcą jest Steven Knight ("Peaky Blinders"), który chce przedstawić nieco mniej odrażającą wersję Ebenezera Scrooge'a (Guy Pearce), skąpego kupca, nawiedzanego przez duchy, pokazujące, co się stanie, jeśli się nie zmieni. W obsadzie znajdują się też m.in. Andy Serkis ("Czarna Pantera"), Joe Alwyn ("Faworyta"), Stephen Graham ("Line of Duty"), Charlotte Riley (Peaky Blinders") i Jason Flemyng ("Pennyworth").

Foodie Love (nowość HBO) – 25 grudnia w HBO GO

"Foodie Love" to nowy hiszpański serial wyprodukowany przez HBO Europe. Bohaterami jest dwójka trzydziestolatków, których łączy aplikacja mobilna, kojarząca w pary miłośników jedzenia. W rolach głównych hiszpańska aktorka Laia Costa (film "Victoria") oraz argentyński aktor i reżyser Guillermo Pfening ("Nikt nie patrzy"). Twórczynią jest Isabel Coixet ("Elegia", "Zakochany Paryż").

Ty (sezon 2) – 26 grudnia na Netfliksie

Netfliksowy hit "Ty" wraca z 2. sezonem, w którym zobaczymy, jak Joe Goldberg (Penn Badgley), uciekając przed swoją eks i konsekwencjami swoich czynów, przeniesie się z Nowego Jorku do miejsca, którego naprawdę nie cierpi – Los Angeles – i znów się beznadziejnie zakocha. Lukę po Beck (Elizabeth Leil) wypełni Love Quinn (Victoria Pedretti, Nell z "Nawiedzonego domu na wzgórzu"), aspirująca szefowa kuchni, która wydaje się być bratnią duszą Joego.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Zagubieni w kosmosie (sezon 2) – premiera 24 grudnia na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Gavin & Stacey (odcinek świąteczny) – premiera 25 grudnia w UK, zwiastun tutaj

· Call the Midwife (odcinek świąteczny) – premiera 25 grudnia w UK, zwiastun tutaj

REKLAMA