Poznajcie nowego mieszkańca domu Fraserów na zdjęciach z 5. sezonu "Outlandera"

"Outlander" (Fot. Starz)

Jamie, Claire i kot Adso. Zobaczcie parę zakochanych i ich nowego uroczego futrzaka na najnowszych zdjęciach z 5. sezonu serialu "Outlander".

Do domu Fraserów zawita w 5. sezonie nowy mieszkaniec. I to czworonożny. TVLine zaprezentowało najnowsze zdjęcia z nadchodzącego sezonu "Outlander", a na nich Jamie, Claire i kot Adso.

Outlander – kot Adso na zdjęciach z 5. sezonu

Fani książkowego cyklu Diany Gabaldon dobrze wiedzą, że kot Adso pojawia się po raz pierwszy w tomie "Ognisty krzyż", który będzie podstawą dla 5. sezonu. Zwierzę, które Jamie podaruje Claire, zagości na dobre w domu Fraserów w Karolinie Północnej. I jeśli już nie możecie doczekać się zobaczenia futrzaka na małym ekranie, na nowym zdjęciu możecie podziwiać malca ze swoimi właścicielami.

outlander sezon 5 kot adso

Outlander – o czym będzie 5. sezon?

A czego poza kotem Adso możemy spodziewać się w nowych odcinkach? Znamy już oficjalny opis nadchodzącej serii:

– Fraserowie z Ridge wracają! Piąty sezon "Outlander" to kontynuacja rodzinnych przygód Fraserów, którzy przeżywają wzloty i upadki w kolonialnej Ameryce. Zakładanie domu w Nowym Świecie nie jest łatwym zadaniem, a jego ochrona okazuje się jeszcze trudniejsza, zwłaszcza na dzikiej prowincji Karoliny Północnej w okresie dramatycznych wstrząsów społeczno-politycznych.

Jak Claire wie aż za dobrze, przyjaciele, sąsiedzi i rodacy nieświadomie zmierzają w kierunku rewolucji, a członkowie rządzących elit walczą o zdławienie niepokojących nurtów zapoczątkowanych przez Regulator Movement. Na tym tle, które zwiastuje narodziny narodu amerykańskiego, Claire i Jamie zmuszeni są zadać sobie pytanie, jak daleko są w stanie posunąć się, by ochronić swój dom, i modlą się, aby nie było powodu zapalać "ognistego krzyża", dawnego szkockiego wezwania do walki.

Starz zaprezentowało już zwiastun i pierwszą scenę z premierowego odcinka 5. sezonu, a do lutowej premiery możemy spodziewać się jeszcze wielu zapowiedzi. Na razie, para Claire i Jamie już w nieco poważniejszej pozie niż z małym kotem, pojawia się także na kolejnym zdjęciu zaprezentowanym przez TVLine.

outlander sezon 5 kot adso

Outlander sezon 5 – premiera 16 lutego 2020 roku

REKLAMA