Które seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Nowy papież", "AJ and the Queen" i inne premiery

"Nowy papież" (Fot. HBO)

0

W najbliższy piątek z premierami rozszaleje się zarówno Netflix, jak i HBO GO, gdzie wystartuje "Nowy papież", kontynuacja "Młodego papieża". Co jeszcze nas czeka w tym tygodniu w serialach?

Najbliższy tydzień w serialach to przede wszystkim premiera "Nowego papieża", komediowe nowości Netfliksa, a także powroty i premiery seriali amerykańskich stacji ogólnodostępnych. Oprócz tych, które startują bądź wracają z nowymi sezonami, będzie całe mnóstwo powrotów po świątecznej przerwie, m.in. "The Good Place", "Evil" czy "Modern Family". Pełną rozpiskę znajdziecie w TVLine.

Zoey's Extraordinary Playlist (nowość NBC) – 7 stycznia w USA

"Zoey's Extraordinary Playlist" to muzyczny komediodramat z Jane Levy ("Suburgatory") w roli Zoey Clarke, koderki z San Francisco, która pewnego razu zaczyna słyszeć myśli i pragnienia innych osób w formie wielkich numerów musicalowych rozgrywających się wokół niej. Najpierw dziewczyna kwestionuje własne zdrowie, a potem zaczyna zdawać sobie sprawę, że to, co uważa za przekleństwo, może być cudownym darem. W obsadzie znajdują się Skylar Astin ("Pitch Perfect"), Mary Steenburgen ("Last Man on Earth") i Lauren Graham ("Gilmore Girls"). NBC pokaże w styczniu tylko pilot, ciąg dalszy od 16 lutego.

AJ and the Queen (nowość) – 10 stycznia na Netfliksie

"AJ and the Queen" to nowy sitcom Netfliksa, który tworzą RuPaul Charles i Michael Patrick King ("Seks w wielkim mieście"). RuPaul zagra Roberta Lee, aka drag queen Ruby Red, która chce otworzyć własny klub, ale pada ofiarą przekrętu. Podróżując przez Amerykę ze swoimi występami, spotyka AJ-a (Izzy G.), 10-letniego dzieciaka, który nie ma domu, i w praktyce zostaje jego rodzicem.

Nowy papież (kontynuacja Młodego papieża) – 10 stycznia na HBO GO

"Nowy papież" rusza na HBO GO już w najbliższy piątek. Akcja rozpocznie się tuż po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Młodego papieża", kiedy Lenny Belardo (Jude Law) aka papież Pius XIII zapada w śpiączkę. Sekretarzowi stanu Voiello (Silvio Orlando) udaje się osadzić na Piotrowym tronie Sir Johna Brannoxa (John Malkovich) – uroczego i wyrafinowanego angielskiego arystokratę, który przyjmuje imię Jana Pawła III. Nowy papież wydaje się być idealnym wyborem, ale skrywa tajemnice i ma pewną słabość.

Medical Police (nowość) – 10 stycznia na Netfliksie

"Medical Police" to netfliksowa komedia ekipy "Childrens Hospital". Serial opowiadać będzie o dwójce amerykańskich lekarzy (Erinn Hayes i Rob Huebel), którzy pracują w szpitalu w São Paulo. Kiedy odkrywają wirusa, który może zagrozić ludzkości, zostają zwerbowani przez agentów rządowych. I tak zaczyna się walka z czasem i podróż dookoła świata, która ma poskutkować znalezieniem lekarstwa, jak również odkryciem mrocznego spisku. W obsadzie gościnnej m.in. Malin Akerman, Lake Bell, Rob Corddry i Ken Marino.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Manifest (sezon 2) – premiera 6 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Schitt's Creek (sezon 6) – premiera 7 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· FBI: Most Wanted (nowość CBS) – premiera 7 stycznia w USA, zwiastun tutaj

· Party of Five (nowość Freeform) – premiera 8 stycznia w USA, klip tutaj

· Criminal Minds (sezon 15) – premiera 8 stycznia w USA

· Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector (nowość NBC) – premiera 10 stycznia w USA