"Ty" z zamówieniem na 3. sezon. Które postacie powrócą w kolejnych odcinkach?

"Ty" (Fot. Netflix)

Netflix oficjalnie zamówił 3. sezon serialu "Ty". Kiedy go zobaczymy na Netfliksie i które postacie na pewno jeszcze wrócą? Mamy pierwsze szczegóły!

"Ty" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie, nic więc dziwnego, że szefowie platformy nie zwlekali z zamówieniem 3. sezonu. Zaledwie pod koniec grudnia miał premierę sezon 2, a teraz już wiemy na pewno, że będzie kontynuacja.

Ty – będzie 3. sezon serialu Netfliksa

W składającej się z 10 odcinków nowej serii powróci zarówno Penn Badgley jako Joe Goldberg, jak i Victoria Pedretti w roli Love Quinn. Za sterami wciąż będą showrunnerka Sera Gamble i producent Greg Berlanti. Premiera 3. sezonu planowana jest na 2021 rok.

Ty sezon 3 kiedy premiera

W 2. sezonie "Ty" spotkaliśmy Joego już nie w Nowym Jorku, a w Los Angeles, gdzie poznał swoją nową miłość/obsesję. Pełna twistów historia – uwaga na spoilery z finału – zakończyła się kilkoma morderstwami i dość specyficznym "happy endem" Joego i Love. Po tym jak razem pozbyli się kilku trupów, zamieszkali w domku na przedmieściach i przygotowują się do przyjścia na świat swojego dziecka. Ale nic oczywiście nie jest takie, jak się wydaje.

– Sam Joe mówi, dość jednoznacznie, że nie są bratnimi duszami. On się jej boi na końcu. Zasadniczo jest to tak zaplanowane na 3. sezon, żeby oni byli swoimi największymi wrogami – komentuje Penn Badgley.

Sprawa jest o tyle ciekawsza, że Joe nie tylko ma dość swojej ukochanej. On już zauważył za płotem kolejną ofiarę i prawdopodobnie wróci do swoich dawnych nawyków. Światło dzienne może też ujrzeć kolejna tajemnica – fani są przekonani, że Love Quinn zabiła swojego pierwszego męża, po tym jak oświadczył jej, że nie mogą pozwolić sobie na dziecko.

Ty sezon 3 – premiera w 2021 roku na Netfliksie

REKLAMA