Ile polskości jest w Jaskrze z "Wiedźmina"? Joey Batey sprawdza, czy odnalazłby się w naszym kraju

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

0

Netflix sprawdza, ile polskości jest w Jaskrze z "Wiedźmina". Czy Joey Batey jadł kiedyś pierogi? Wie, co babcia pozwala zostawić na talerzu? Zobaczcie urocze nagranie.

"Wiedźmin" nie traci na popularności, wprost przeciwnie, wydaje się, że z każdym dniem jest go w sieci coraz więcej. Swoje robi nie tylko ballada Jaskra, "Grosza daj wiedźminowi", ale i quizy takie jak ten, który Tomasz Bagiński przeprowadził z aktorkami z serialu, albo ten z Joey Bateyem sprawdzającym, czy jest ulepiony z polskiej gliny.

Wiedźmin – jak bardzo polski jest Joey Batey?

Serialowy Jaskier wziął udział w zabawie mającej sprawdzić, ile jest w nim polskości. "Czy jadłeś kiedyś pierogi?", "Co można zostawić na talerzu: surówkę czy ziemniaki?", "Wolisz oglądać skoki narciarskie, piłkę nożną czy grę w polo?" – po takich pytaniach można rozpoznać, kto jest ulepiony z polskiej gliny. Jak poszło Joeyowi Bateyowi?

Po tym popisie wiedzy o Polakach pomysł zaproszenia Jaskra na Open'er 2020 nabiera rumieńców. Może Joey wyrazi chęć zaśpiewania na polskim festiwalu, o ile nikt nie zmusi go do jedzenia pierogów?

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie