Gillian Anderson na zdjęciach z planu "The Crown". Kiedy zobaczymy 4. sezon serialu Netfliksa?

"The Crown" (Fot. Netflix)

Gillian Anderson jako Margaret Thatcher i Emma Corrin jako księżna Diana będą największą atrakcją 4. sezonu "The Crown". Świeżutkie zdjęcia tej pierwszej właśnie pojawiły się w sieci.

Była już chłodną agentką, za którą szalały miliony, i seksuolożką, której teksty potrafią sprawić, że robi się nieswojo, a teraz została Żelazną Damą. Gillian Anderson pojawi się w 4. sezonie "The Crown" w roli, którą na pewno zapamiętamy.

The Crown sezon 4 – Gillian Anderson jako Margaret Thatcher

A na razie w Digital Spy możecie zobaczyć nowe zdjęcia z planu w Londynie. Anderson ma tapirowany fryz, szary kostium z obowiązkowymi poduszkami na ramionach i wygląda zupełnie jak Margaret Thatcher, konserwatywna premier, która stała na czele brytyjskiego rządu w latach 1979-1990.

Scena, którą widzimy, jest bardzo charakterystyczna i pochodzi z 1979 roku. To moment tuż przed tym jak Thatcher została wybrana na szefową rządu.

W 4. sezonie "The Crown" powróci obsada 3. sezonu na czele z Olivią Colman jako królową Elżbietą, Tobiasem Menziesem w roli księcia Filipa i Heleną Bonham Carter w roli księżniczki Małgorzaty. Oprócz Anderson do tej ekipy dołączy Emma Corrin ("Pennyworth") jako księżna Diana. Możecie ją zobaczyć na nieoficjalnych zdjęciach.

Wszystko wskazuje na to, że 4. sezon "The Crown", do którego zdjęcia cały czas trwają, zobaczymy jeszcze w tym roku. A potem w planach jest jeszcze finałowy 5. sezon, w którym rolę królowej Elżbiety przejmie Imelda Staunton ("Vera Drake").

The Crown jest dostępne w serwisie Netflix

REKLAMA