Kim poznaje nową twarz Jimmy'ego w klipie z 5. sezonu "Better Call Saul"

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

0

Co robić, kiedy twój facet postanawia zostać Saulem Goodmanem i zarabiać na konszachtach z kryminalistami? Zobaczcie fragment 5. sezonu "Better Call Saul" z szokiem Kim w roli głównej.

Do końca "Better Call Saul" zostały dwa sezony składające się z 23 odcinków. Serialowe wydarzenia coraz bardziej zbliżają się do tych z "Breaking Bad", co widać także po postaciach pojawiających się w zwiastunach. Znajduje się wśród nich agent Hank Schrader i jego partner Gomez, których zobaczymy w dwóch odcinkach 5. sezonu. Akcja się zagęszcza, napięcie rośnie.

Better Call Saul sezon 5 – Kim vs Saul Goodman

To oznacza także, że nie będziemy długo czekać na Saula Goodmana (Bob Odenkirk) w tej wersji, którą znamy z "Breaking Bad". Jimmy McGill już podjął decyzję i w nowym klipie z entuzjazmem mówi o niej swojej dziewczynie, Kim Wexler (Rhea Seehorn), która reaguje spokojnie, ale widać, że jest w dużym szoku. W końcu jednak przełamuje się: "Jeśli tak naprawdę czujesz, mówię: pewnie".

Konflikt na linii Jimmy/Kim będzie jedną z głównych osi fabuły 5. sezonu "Better Call Saul". Tak mówi nie tylko zdrowy rozsądek, ale też opisy wszystkich odcinków. Fani serialu boją się, że zakończenie tej relacji może być nie tylko bardzo emocjonalne, ale też naprawdę dramatyczne: Kim zginie, stając się największą ofiarą nowej działalności Jimmy'ego.

Zgodnie z oficjalnym opisem, w 5. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy, jak decyzja Jimmy'ego McGilla, by praktykować prawo jako Saul Goodman, wywołuje niepodziewane i głębokie zmiany w legalnych i nielegalnych kręgach Albuquerque. Kim Wexler znajduje się na rozdrożu, kiedy jej związek z Jimmym się pogłębia. Pełen poczucia winy i żalu Mike Ehrmantraut ląduje na samym dnie. Tymczasem Nacho Varga stara się przetrwać, kiedy wojna Gusa Fringa z kartelem przemienia się w szachowy mecz na śmierć i życie z Lalo Salamancą.

5. sezon Better Call Saul od 24 lutego na Netfliksie