Dolores poznaje Caleba i zaczyna rewolucję. Zobaczcie nowe zapowiedzi 3. sezonu "Westworld"

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Fani znaleźli poukrywane zwiastuny 3. sezonu na stronie serialu "Westworld". Jeden z nich pokazuje początek znajomości Dolores z Calebem, granym przez Aarona Paula.

HBO w zeszłym tygodniu wypuściło fenomenalny zwiastun 3. sezonu "Westworld" i na tym nie zakończyło. Fani na Reddicie odkryli kolejne zapowiedzi poukrywane na stronie Incite, Inc. (w sekcji Privacy Act), fałszywej korporacji ze świata serialu.

Westworld sezon 3 – ukryte zwiastuny serialu

Pierwszy z nowych zwiastunów bardzo przypomina ten oficjalny, tyle że nie zawiera "Sweet Child O' Mine" w wersji Ramina Djawadiego. Mamy za to trochę nowych scen z narracją Maeve (Thandie Newtwon), Dolores (Evan Rachel Wood) i Caleba (Aaron Paul). "Czy ja jestem złym gościem?" – pyta w pewnym momencie nowy bohater.

Kolejny nowy zwiastun 3. sezonu "Westworld" to zestaw różnego rodzaju haseł towarzyszących serialowi. "Wolna wola nie istnieje". "Ucieczka to nie wolność". "Chaos to nie rewolucja". I Dolores na końcu: "Pokażę, czym ten świat naprawdę jest. I prawda was wyzwoli".

Najciekawsza jest zapowiedź numer 3, w której Dolores zapoznaje się z Calebem i oboje zaczynają zamieniać chaos w rewolucję. Pojawia się też coś jeszcze: ile procent szans ma ta para na romantyczny związek?

Westworld sezon 3 – co się wydarzy w serialu?

W 3. sezonie "Westworld" nie będzie przeskoku czasowego. Zobaczymy wydarzenia dziejące się bezpośrednio po masakrze w parku. Dolores dostała to, czego chciała – wyszła na zewnątrz, a teraz dowiemy się, jaki ma plan. Akcja w dużej mierze będzie dziać się w Los Angeles z przyszłości, w którym ludzie i roboty koegzystują, ale na innych zasadach niż w okrutnym parku rozrywki.

Twórcy serialu, Jonathan Nolan i Lisa Joy, obiecują, że nowy sezon w mniejszym stopniu będzie zgadywanką. Hosty zobaczą świat poza parkiem i spotkają swoich stwórców, ale tytuł serialu wciąż będzie aktualny, bo tu nie chodzi o Dziki Zachód jako taki, tylko o coś więcej.

– To jest motyw powracający w całym serialu – amerykański Zachód jako miejsce i jako etos. Idea Zachodu jako dzikiego miejsca, gdzie za następnym wzgórzem albo horyzontem nie ma żadnych zasad. Na poziomie tematycznym pojawia się Dolores, która rozgryza, co się stało z prawdziwym Zachodem. I odpowiedź brzmi: my go wybrukowaliśmy, a cywilizacja w końcu dopadła tych wszystkich ludzi, którzy przed nią uciekali – wyjaśnia Nolan.

Do obsady oprócz Paula dołączą Vincent Cassel ("Czarny łąbędź"), Lena Waithe ("Master of None"), raper Scott "Kid Cudi" Mescudi ("How to Make It in America"), John Gallagher Jr. ("Newsroom"), Michael Ealy ("Stumptown"), Tommy Flanagan ("Synowie Anarchii") i Marshawn Lynch, gracz ligi NFL. 3. sezon "Westworld" będzie liczyć tylko osiem odcinków, podczas gdy poprzednie miały po dziesięć.

Premiera 3. sezonu Westworld 16 marca w HBO