Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Devs", "Amazing Stories", "Lepsze życie" i inne premiery

"Devs" (Fot. FX)

Przed nami tydzień z premierami stacji FX, które wylądują w Polsce w HBO GO. Tymczasem Apple TV+ zaserwuje kolejny serial z wielkim nazwiskiem za sterami – "Amazing Stories".

Ten tydzień zdecydowanie będzie należał do FX i HBO GO. Czeka nas wysyp nowości, które będziemy oglądać zaraz po amerykańskiej premierze, a do tego jeszcze start 4. sezonu "Better Things" aka "Lepszego życia". Co poza tym? "Amazing Stories" w Apple TV+, "Castlevania" i "Paradise PD" na Netfliksie, a także powrót brytyjskiego serialu "Kłamstwa".

Dispatches from Elsewhere (nowość AMC) – 1 marca w USA

"Dispatches from Elsewhere" to antologia telewizji AMC stworzona przez Jasona Segela ("Jak poznałem waszą matkę"), który także gra główną rolę. Serial opowie historię czwórki ludzi, których połączy przypadek – a może wcale nie – kiedy natkną się na tajemnicę w swoim codziennym życiu. Krok po kroku będą odkrywać, że tajemnica sięga głębiej, niż sobie wyobrażali, a ich oczy otworzą się na świat możliwości i magii.

Rodzice (nowość Sky i FX) – 3 marca w HBO GO

"Rodzice" to brytyjska komedia, która powstała we współpracy telewizji Sky z FX. Martin Freeman ("Sherlock") i Daisy Haggard ("Odcinki") grają szczęśliwą parę, która przemienia się w rodziców. I wtedy ich życie staje się znacznie mniej idealne.

Dave (nowość FX) – 5 marca w HBO GO

"Dave" to kolejna komediowa nowość telewizji FX, którą będziemy oglądać na bieżąco w HBO GO. Serial oparty jest na życiu Dave'a Burda, znanego lepiej jako raper Lil Dicky.

Devs (nowość FX) – 6 marca w HBO GO

"Devs" to także nowość FX, ale nie komediowa. To serial science fiction, który opowie historię Lily Chan (Sonoya Mizuno), programistki pracującej dla korporacji Amaya, która podejrzewa, że śmierć jej chłopaka to nie samobójstwo. Dziewczyna rozpoczyna własne śledztwo i tak trafia do Foresta (Nick Offerman), prezesa Amayi, poznaje tajemniczy oddział Devs i odkrywa spisek z nową technologią w roli głównej. Serial tworzy Alex Garland ("Ex Machina", "Anihilacja").

Amazing Stories (nowość) – 6 marca w Apple TV+

"Amazing Stories" to kolejna nowość Apple TV+, a dokładniej reboot kultowego serialu Stevena Spielberga z lat 80., w Polsce znanego jako "Niesamowite historie". Zobaczymy, jak zwykłe postacie zostaną przeniesione do światów pełnych cudów, możliwości i wyobraźni. W obsadzie są m.in. Kerry Bishé, Edward Burns, Juliana Canfield, Austin Stowell, Dylan O'Brien, Victoria Pedretti, Sasha Alexander, Josh Holloway i Robert Forster w swojej ostatniej roli. Każdy odcinek to inna historia.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Kłamstwa (sezon 2) – premiera 3 marca w HBO GO

· Imperium (sezon 6) – premiera 3 marca w USA

· Castlevania (sezon 3) – premiera 5 marca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Cake (sezon 2) – premiera 5 marca w USA

· Better Things (sezon 4) – premiera 6 marca w HBO GO

· Paradise PD (sezon 2) – premiera 6 marca na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA