Jakie seriale warto zobaczyć w tym tygodniu? "Obsesja Eve", "Ucieczka", "Mrs. America" i inne premiery

"Mrs. America" (Fot. FX)

Dziś wysyp premier na HBO GO i na tym się nie skończy, bo oprócz "Obsesji Eve", "Ucieczki" i "Niepewnych" czeka nas m.in. "Mrs. America". Co jeszcze w serialach w tym tygodniu?

Przed nami tydzień z mnóstwem premier przede wszystkim na HBO GO. Dziś wystartowała "Ucieczka" oraz nowe sezony "Obsesji Eve" i "Niepewnych". W środę sobotę premiera miniserialu "Mrs. America", a w czwartek 2. sezon "Co robimy w ukryciu". Na Amazon Prime Video tymczasem z 6. sezonem powróci "Bosch", a Netflix ma do zaoferowania dwie nowości.

Ucieczka (nowość) – 13 kwietnia na HBO GO

Ruby (Merritt Wever, "Niewiarygodne") i Billy (Domhnall Gleeson, "Black Mirror: Be Right Back") to dawna para zakochanych ze studiów, która 15 lat zawarła pewien pakt. Jeśli jedno wyśle wiadomość o treści "Uciekaj", a drugie odpowie takim samym SMS-em, oboje rzucą wszystko i razem uciekną. I dokładnie to się dzieje w serialu "Ucieczka", który miksuje komedię romantyczną z thrillerem i innymi gatunkami. Twórczynią jest Vicky Jones ("Fleabag", "Obsesja Eve"). Nasza recenzja tutaj.

Obsesja Eve (sezon 3) – 13 kwietnia na HBO GO

"Obsesja Eve" wraca dziś z 3. sezonem. Eve (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer) ostatnio widzieliśmy w wybuchowej sytuacji: zabójczyni strzeliła do agentki MI6, po tym jak okazało się, że ta nie chce się z nią wiązać. Teraz je spotkamy po półrocznej przerwie. Eve przeżyła, ale już nie jest agentką. Villanelle, płatna zabójczyni bez pracy, traktuje ją tak, jakby była martwa. Obie panie próbują zacząć od nowa i zapomnieć o sobie nawzajem, dopóki pewna śmierć nie sprawi, że znów znajdą się na kursie kolizyjnym. Jakie będą tym razem koszty zabawy w kotka i myszkę?

Niepewne (sezon 4) – 13 kwietnia na HBO GO

"Niepewne" wracają z 4. sezonem, w którym główne bohaterki zastanawiają się nad sobą i relacjami w swoim życiu, tymi starymi i tymi nowymi, starając się rozgryźć, jak będzie wyglądać następny etap. Nasza recenzja tutaj.

Outer Banks (nowość) – 15 kwietnia na Netfliksie

"Czworo przyjaciół, jedno lato i 400 mln dolarów w złocie" – tak Netflix zapowiada "Outer Banks", nowy serial młodzieżowy o dzieciakach z wysp Outer Banks w Karolinie Północnej. Kiedy huragan im dopływ prądu, bohaterowie muszą stawić czoła serii dziwnych zdarzeń i podjąć decyzje, które wpłyną na całe ich życie. W obsadzie m.in. Charles Esten ("Nashville), Madelyn Cline ("The Originals") i Drew Starkey ("Love, Simon").

Co robimy w ukryciu (sezon 2) – 16 kwietnia na HBO GO

Wampirzy mockument "Co robimy w ukryciu" wraca w tym tygodniu z 2. sezonem, który będziecie mogli oglądać na bieżąco co tydzień na HBO GO. A tymczasem znajdziecie w serwisie do nadrobienia cały 1. sezon.

#blackAF (nowość) – 17 kwietnia na Netfliksie

Kenya Barris, twórca "Black-ish", przeniósł się na Netfliksa. W najbliższy piątek zobaczymy w serwisie jego nowy serial "#blackAF" (wcześniejszy tytuł: "Black Excellence"). Barris nie tylko jest jego twórcą, ale też gra przerysowaną wersję samego siebie – odnoszącego sukcesy hollywoodzkiego scenarzystę. W roli jego żony zobaczymy Rashidę Jones ("Parks and Recreation").

Mrs. America (nowość FX) – 18 kwietnia na HBO GO

"Mrs. America" to miniserial telewizji FX, który opowie historię ruchu walczącego o ratyfikację Equal Rights Amendment – poprawki do konstytucji Stanów Zjednoczonych, dającej równe prawa wszystkim obywatelom bez względu na płeć. Historia opowiedziana jest z perspektywy kobiet tamtych czasów, w tym przede wszystkim radykalnej konserwatystki Phyllis Schlafly (Cate Blanchett). 18 kwietnia zobaczymy trzy pierwsze odcinki, kolejne co tydzień po jednym.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· The Baker and the Beauty (nowość ABC) – premiera 13 kwietnia w USA, zwiastun tutaj

· In the Dark (sezon 2) – premiera 16 kwietnia w USA

· Bosch (sezon 6) – premiera 17 kwietnia na Amazon Prime Video, zwiastun tutaj

REKLAMA