Will wydany w ręce Rosjan? Fani "Stranger Things" nie próżnują, łączą wskazówki i wracają z nową teorią

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Will Byers do tej pory nie był oszczędzany przez twórców "Stranger Things", a czy jego los odmieni się w 4. sezonie serialu? Fani snują kolejne teorie.

Czas społecznej izolacji jest niezwykle płodny dla fanów "Stranger Things", którzy zdążyli już naprodukować całkiem sporo teorii odnośnie 4. sezonu serialu. Jedna z nich dotyczy pana Byersa, byłego męża Joyce (Winona Ryder), ojca Willa (Noah Schnapp) i Jonathana (Charlie Heaton) – i właśnie doczekała się kontynuacji.

Stranger Things sezon 4: Co przyniesie powrót ojca Willa?

Po tym, jak fani serialu wypatrzyli w filmiku z planu nowych odcinków Rossa Partridge'a, założyli, że Lonnie Byers, ostatnio obecny w 1. sezonie, powróci na nasze ekrany. W pierwszej kolejności postawili tezę, że być może rodzina odwiedzi go w Indianapolis, ale teraz idą o krok dalej.

Stranger Things sezon 4 lonnie byers

Pan Byers przy okazji pozornej śmierci Willa (pamiętacie, jak w premierowej części serialu jego ubrania zostały znalezione w jeziorze koło kamieniołomu?), pokazał, że bardziej niż na rodzinie zależy mu na pieniądzach. I tę jego niechlubną cechę fani wykorzystują do snucia kolejnej teorii.

Co jeśli Lonnie powróci do Hawkins i kupi swój wystawiony na sprzedaż rodzinny dom? Możliwe nawet, że wejdzie w układ z Rosjanami, którzy będą chcieli dorwać Willa. W końcu zarażony przez Łupieżcę Umysłów chłopiec jest wymarzonym obiektem do eksperymentów dla szpiegów. Niestroniący od alkoholu pan Byers zrobi dla pieniędzy wszystko, nawet jeśli miałoby być to wydanie Sowietom własnego syna.

Fani mają na uwadze także szansę na to, że Joyce i Murray mogą ruszyć na pomoc Hopperowi. Przy czym nie zakładają, że będą towarzyszyć im dzieci. Gromadką mógłby zaopiekować się Jonathan. Pozostaje jednak jeszcze zapowiadane przez twórców serialu odwrócenie ról – w 4. sezonie Will nie ma być dłużej ofiarą, jak miało to miejsce w poprzednich częściach.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA