Oto ostatnie zdjęcie zrobione na planie 5. sezonu "Lucyfera". Czy to zapowiedź odwiedzin w raju?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

0

Joe Henderson, jeden z twórców "Lucyfera", pokazał zdjęcie, które zrobił na planie 5. sezonu serialu na chwilę przed jego zamknięciem spowodowanym koronawirusem. Jest urocze!

Plan "Lucyfera" został zamknięty w dosyć newralgicznym momencie prac nad 5. sezonem. Mianowicie do nakręcenia został jeden odcinek i to ten finałowy. Na razie nie wiadomo ani kiedy ekipa wróci na plan, ani kiedy zobaczymy nowe odcinki.

Lucyfer – ostatnie zdjęcie z planu 5. sezonu

Twórcy serialu nie zapominają jednak o widzach głodnych kolejnych dawek Lucka i podrzucają im spoilery czy wcześniej niepublikowane zdjęcia z produkcji. Joe Henderson, jeden z showrunnerów serialu, właśnie wrzucił do sieci ostatnią fotkę, którą zrobił jeszcze przed lockdownem. Widzimy na niej Toma Ellisa, czyli tytułowego bohatera oraz Lauren German, odgrywającą postać Chloe Decker.

Na uwagę zasługuje również piękna, iście idylliczna sceneria. Ten malowniczy krajobraz skłania do przemyśleń – czy główni bohaterowie odwiedzą mityczny raj? Czy Chloe weźmie udział w zapowiadanym spotkaniu na szczycie? A może w tym miejscu nagrywane były zdjęcia do jednego z przedostatnich odcinków 5. sezonu o wymownym tytule "Nothing Lasts Forever"?

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie