Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Mogę cię zniszczyć", "W głębi lasu" i inne premiery

"W głębi lasu" (Fot. Netflix)

Najbliższy tydzień przyniesie start "Mogę cię zniszczyć", nowego serialu Michaeli Coel, na HBO. Tymczasem na Netfliksie pojawi się "W głębi lasu", druga polska produkcja platformy.

Przyzwyczailiście się już do niewielkiej liczby premier? W tym tygodniu to się nie zmieni. Netflix proponuje nową serię kreskówki "Nie ma jak w rodzinie" i polski serial w "W głębi lasu", a na HBO wystartuje "Mogę cię zniszczyć". Do tego dochodzi młodzieżowa "Alexa i Katie" oraz "The Bold Type".

Mogę cię zniszczyć (nowość) – 8 czerwca na HBO

"Mogę cię zniszczyć" to nowy serial HBO, którego autorką jest Michaela Coel ("Chewing Gum"), którą zobaczymy także w roli głównej. Bohaterką jest młoda mieszkanka Londynu, która próbuje poskładać swoje życie na nowo, po tym jak odkrywa wydarzenia pewnej nocy. Historia ta, oparta na własnym doświadczeniu Coel, stawia pytanie o granicę, jaka dzieli bycie wyzwolonym od bycia wykorzystanym.

W głębi lasu (nowość) – 12 czerwca na Netfliksie

"W głębi lasu" to drugi polski serial Netfliksa, będący naszą wersją znanego kryminału Harlana Cobena. W serialu zobaczymy mroczną historię rozgrywającą się na dwóch płaszczyznach czasowych: latem 1994 roku ginie siostra Pawła Kopińskiego, a 25 lat później, kiedy Kopiński jest już uznanym warszawskim prokuratorem, pojawia się ślad w jej sprawie. W roli głównej występuje Grzegorz Damięcki, a towarzyszy mu m.in. Agnieszka Grochowska.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· The Bold Type (sezon 4B) – premiera 11 czerwca w USA, zwiastun tutaj

· Nie ma jak w rodzinie (sezon 4) – premiera 12 czerwca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Alexa i Katie (sezon 4) – premiera 13 czerwca na Netfliksie

REKLAMA