Wszystkie scenariusze do 4. sezonu "Stranger Things" na jednym zdjęciu. Ten plik naprawdę robi wrażenie!

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things" zostały przerwane, ale w międzyczasie napisano wszystkie scenariusze. Twórcy serialu zaprezentowali pokaźny plik kartek, oczywiście bez spoilerów.

4. sezon "Stranger Things" jest jedną z ofiar koronawirusa. Lockdown wygonił ekipę z planu zdjęciowego na Litwie do ojczyzny. Kiedy powrót do pracy? Na horyzoncie nie widać żadnej konkretnej daty, ale za to pojawiło się coś innego.

Stranger Things: Tak wygląda scenariusz 4. sezonu

Na twitterowym profilu scenarzystów serialu zaprezentowane zostało zdjęcie wszystkich scenariuszy do 4. sezonu. Oczywiście niczego się z niego nie dowiemy, prócz tego, że to pokaźny zbiór zapisanych kartek papieru.

Prace na planie serialu zostały wstrzymane zaledwie po kilku tygodniach zdjęć.

– Praca jest wstrzymana. Byliśmy w środku kręcenia, kiedy powiedzieli: "Nie!". Powiedzieli, że to będą dwa tygodnie przerwy, a nie ma nas już trzy miesiące – relacjonował Gaten Matarazzo.

Choć konkretnej daty powrotu serialowej ekipy na plan na razie nie znamy, pewne jest, że zastanie ją nowy reżim sanitarny, o którym wcześniej informował już koordynator kaskaderów, Hiro Koda.

– Było wiele dyskusji i będzie naprawdę ciekawie, ponieważ prezydent dał nam wytyczne dla stanów, żeby otwierały się etapami. Jedne etapy pozwalają firmom na powrót do pracy 25% pracowników, potem 40%, a później ta liczba rośnie. Ale my, ekipa filmowa, musimy pracować w 100%. Jeśli chodzi o dystans społeczny, możemy podzielić się, żeby wszyscy nie pracowali jednocześnie na planie. Łatwiej jest wtedy o kontrolę. Wszyscy prócz aktorów mogą nosić maski i rękawiczki, ale aktorzy nie mogą. Muszą je ściągnąć i być ze sobą w bliskim kontakcie.

Czekanie na kolejne wieści z planu urozmaicają fanowskie teorie, jak choćby te na temat tego, czego w kolejnych odcinkach możemy dowiedzieć się o przeszłości Jima Hoppera.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA