Jakie seriale warto zobaczyć w najbliższym tygodniu? "Obsesja zbrodni", "Warrior Nun" i inne premiery

"Obsesja zbrodni" (Fot. HBO)

Ten tydzień zacznie się od "Obsesji zbrodni" na HBO, a zakończy się młodzieżowym serialem o zakonnicach i demonach, "Klubem Opiekunek" oraz finałową serią "Telefonistek".

Przed nami kolejny tydzień, w którym nie zabraknie premier ani na HBO, ani na Netfliksie, ani na Amazon Prime Video. HBO proponuje dokument "Obsesja zbrodni" o mordercy i gwałcicielu z Kalifornii oraz ścigającej go pisarce. Na Netfliksie wrócą "Niewyjaśnione historie" i "Telefonistki", premierę będą mieć także dwie produkcje młodzieżowe i seria krótkometrażówek "Homemade". Z kolei na Prime Video powróci "Hanna" z 2. serią.

Obsesja zbrodni (nowość) – 29 czerwca na HBO GO

"Obsesja zbrodni" ("I'll Be Gone in the Dark") to serial dokumentalny HBO na podstawie książki Michelle McNamary, której polski tytuł to "Obsesja zbrodni. Prawdziwa historia najbardziej poszukiwanego seryjnego mordercy w USA". Jest to zapis śledztwa dziennikarskiego prowadzonego w sprawie seryjnego gwałciciela i mordercy zwanego Golden State Killerem. Sprawa doprowadziła McNamarę do śmierci po przedawkowaniu leków. Zarówno dokończenie książki, jak i dokument zawdzięczamy w dużym stopniu jej mężowi, komikowi Pattonowi Oswaltowi.

Warrior Nun (nowość) – 2 lipca na Netfliksie

"Warrior Nun" to z kolei nowy serial młodzieżowy Netfliksa oparty na komiksach Bena Dunna. Bohaterką tej opowieści jest 19-letnia Ava (Alba Baptista). Dziewczyna pewnego razu budzi się w kostnicy i odkrywa, że jej życie zrobiło się naprawdę dziwne. Jako Powierniczka Aureoli dla tajnego stowarzyszenia zakonnic polujących na demony dysponuje teraz supermocami i ma zadanie do wykonania. Dwa odcinki z dziesięciu wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska.

Klub Opiekunek (nowość) – 3 lipca na Netfliksie

Także na Netfliksie zobaczymy "Klub Opiekunek", czyli adaptację serii książek Ann M. Martin o grupie dziewczyn, które postanawiają zostać opiekunkami do dzieci. W obsadzie znajdują się m.in. Sophie Grace, Malia Baker, Momona Tamada, Shay Rudolph i Xochitl Gomez.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

· Czarny poniedziałek (sezon 2B) – premiera 29 czerwca na HBO GO, zwiastun tutaj

· Homemade (nowość) – premiera 30 czerwca na Netfliksie

· Niewyjaśnione tajemnice (powrót po latach) – premiera 1 lipca na Netfliksie, zwiastun tutaj

· Karppi (sezon 2) – premiera 1 lipca na Netfliksie

· Hanna (sezon 2) – premiera 3 lipca na Amazon Prime Video, zwiastun tutaj

· Telefonistki (sezon 5B) – premiera 3 lipca na Netfliksie, zwiastun tutaj

REKLAMA