10 seriali, na które najbardziej czekamy tej jesieni

Fot. FX/HBO/Sky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Serialowe pustki skończą się wraz z nadejściem września. Wśród seriali, na które czekamy tej jesieni, znajdują się "Fargo", "The Crown", "Od nowa", "Dzień trzeci" czy "Wychowane przez wilki".

10. The Boys (sezon 2) – premiera 4 września na Prime Video

Podczas gdy Amazon zdążył już jakiś czas temu przedłużyć "The Boys" na 3. sezon (a nawet obsadzić w nim Jensena Acklesa), my wciąż czekamy na premierę drugiej odsłony pokręconego superbohaterskiego serialu. Ta zbliża się wielkimi krokami, a sądząc po wypakowanych krwawymi atrakcjami zapowiedziach, twórcy przyszykowali widzom i Chłopakom prawdziwą jatkę.

Czego można się spodziewać? Na pewno tego, że konflikt pomiędzy naszymi bohaterami a Siódemką eskaluje, zmuszając Chłopaków do ucieczki przed przerażającym Ojczyznosławem (Antony Starr) i resztą obdarzonego mocami towarzystwa, ale raczej nie na długo. Szalonych akcji w wykonaniu Billy'ego Butchera (Karl Urban) i jego ekipy bez wątpienia więc nie zabraknie i wygląda na to, że nawet wieloryby nie będą mogły czuć się wówczas bezpiecznie.

W 2. sezonie "The Boys" do stałej obsady dołączy Aya Cash ("You're the Worst"), która wcieli się w Stormfront – nową i wyjątkowo bojowo nastawioną członkinię Siódemki. Ponadto pojawią się: Goran Visnjic ("Santa Clarita Diet") jako Alistair Adana, charyzmatyczny przywódca tajemniczego kościoła; Claudia Doumit ("Timeless") jako kongresmenka Victoria Neuman i Shawn Ashmore ("X-Men") jako Lamplighter. W nieujawnionej roli obsadzony został Patton Oswalt ("A.P. Bio").

Zmieni się także format pokazywania serialu. Zamiast tradycyjnej premiery całego 8-odcinkowego sezonu naraz, 4 września na Prime Video pojawią się trzy odcinki. Kolejne będą dodawane co tydzień. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA